Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik szerint a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik szerint a külföldi pasik "lazábbak és bátrabbak", mint a magyar férfiak: ezen gondolkodtatok már?

Figyelt kérdés

Az ember azzal lazázik, akit magánál kisebbre tart. A főnököddel nem lazázol de a takarítónővel igen. Nem lehet hogy a külföldi pasik is azért menőznek mert ugy gondolják hogy a "külföldi pasi mániás" magyar csajok csak egyszerű közép európai libuskák akiket már az euró bankjegy látványa is elkábít?

Mert mondjuk megjön Hans Németből egy hétvégére a bulinegyedbe. Otthon Münchenben Hans a BMV gyárban szakmunkás, a német menőcsajok szóba se állnak vele. Budapesten meg elég németül megszólalnia meg euróval fizetnie egy közepesen drága koktélt, és a külföldi pasira/férjre vadászó nők máris a lába előtt hevernek.


2019. jan. 26. 09:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

A külföldiek között is vannak komplexusos faxok, és normálisak.


A különbség főleg 2 dologban van:

- egyrészt utazni általában nem a depressziós, sikertelen looser szokott, az otthon marad akkor is ha német, akkor is ha magyar


- a csajok hajlamosak ugyanazt a tulajdonságot másként aposztrofálni. A külföldi pasi nem hangos bunkó, hanem férfias, tudja mit akar. A külföldi pasi nem udvariatlan, hanem náluk így szokás.

2019. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Azért azt ne felejtsétek el, hogy a legtöbb lány nem onnan tudja hogy a külföldiek mennyivel másabb mentalitásúak, mert a bulinegyedben turistákkal hetyeg, hanem mert kint dolgozik/dolgozott éveket külföldön, nyilván ott volt(ak) párkapcsolata(i).


Nekem is külföldi a volt férjem, nem vagyok euro vadász, külföldön dolgoztam, ott ismerkedtünk meg, laktunk ott is, itt is. Ott voltak a rokonok, barátaink, kollégák stb. Elég jól beleláttam évek alatt, és elmondanám, hogy mentalitásban valóban ég és föld.

Ez persze nem jelent semmit, itthon is vannak rendes pasik és kint is vannak gyíkok. Itt most csak az általános mentalitásról van szó.

2019. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%

"Azért azt ne felejtsétek el, hogy a legtöbb lány nem onnan tudja hogy a külföldiek mennyivel másabb mentalitásúak, mert a bulinegyedben turistákkal hetyeg, hanem mert kint dolgozik/dolgozott éveket külföldön, nyilván ott volt(ak) párkapcsolata(i)."



Tévedés!


A legtöbb nő, aki ezt hangoztatja nyelveket nem beszél, igazából sosem volt külföldi kapcsolata, csak felmagasztalja az egészet.


Kb mint a srácoknál, az amerikában mindenki 2 évente új autót vesz, az ázsiai csajok mindegyike egy engedelmes szexrabszolga, aki csak a férfiak kiszolgálására vágyik.

2019. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%

Szolgáltam X helyen.

Rendszeresen jöttek be magyar nők sipítozva, hogy a "kedvesférfiastökéletescsodálatosISTEN" külföldi férjük/élettársuk lelépett külföldre a gyerekkel, és csináljunk valamit. És nem 1-2 ilyen volt! És nem csak arab,afrikai palik női voltak, hanem sok német, angol, francia, amerikai,...


Szóval baromság az általánosítás!

2019. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 Te rendőr vagy?
2019. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

"Megjöttek az euróvadászok XD"


Elég ostoba vagy, ha neked ebből ez jön le.

Csak elárulom, ő akart engem, és mikor megismert, másnap utazott is haza. Semmi nem volt közöttünk, még kézfogás sem. Ennek ellenére két hónap múlva újra ideutazott, kizárólag miattam. Semmi eurót nem vadásztam, sőt, jó darabig bele sem akartam menni a távolság miatt.

2019. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi meg boven keletre elunk attol, hogy egyaltalan euroval fizetni lehessen, szoval nem tudom, mit vadasztam volna 😂.
2019. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

Az én férjem is külföldi, és tényleg ég és föld a különbség :)

Ha elvàlnék, akkor sem kellene többet magyar férfi.

Az X helyen dolgozónak: A magyar apák is simán meg tudnak lépni a gyerekkel külföldre, ahogy sokan meg is teszik. Attól, hogy valaki nem magyar, nem lesz automatikusan gyereklopkodó. Nem ezen mùlik.

2019. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!