Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nagyon hangoztatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nagyon hangoztatja hogy nem kell kutakodni a múltban és mindenki tiszta lappal induljon egy kapcsolatban, annak takargatni valója van?

Figyelt kérdés
Pl. kiderül hogy korábban végigment rajta a fél diszkó vagy nála 15-20 évvel idősebb, ronda de gazdag pasival járt? Én nem szégyellem a multamat nem akarok semmit takargatni. Miért van hogy bizonyos nők meg egyből rejtegetnék a multjukat?
2019. jan. 27. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen egyet értek velük. Nem egy komoly, több éves kapcsolat, házasság a kiderült múlt végett ment tönkre. Jogos, hogy teljesen el szeretnék temetni.
2019. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Amennyiben nem csinált semmi törvényelleneset - nem ártott senkinek - nem szedett össze maradandó szexuális betegséget a múltjában, akkor miért számít ez neked?


Nem az a lényeg, hogy veled hogy viselkedik most? (De.)

2019. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Biztos szégyelli a múltját.
2019. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Csak azok szokták ezt hangoztatni, akik sok pasinak széttették a lábukat. Akinek nincs gázos múltja, az nem szégyenli. Nem szoktam én sem kidumálni őket, de nem titok hogy hány volt, mivel 1 kezem is bőven elég a megszámolásukhoz. Azért titkolják, mert ők is tudják, hogy gáz, de egyszerűbb azzal takarózni, hogy a múltban nem szokás vájkálni. A telefonját is csak az dugdossa, akinek van, vagy szokott lenni valami simlije.
2019. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Mert tett olyat(olyanokat), amiket a mai fejével már szégyennek gondol.Van ilyen, hogy az ember megbánja a múltbéli dolgait.Később lett okosabb, érettebb.

Én sem voltam annyira ártatlan kislány, de ennek ellenére nincs olyan, amit bánnom kéne.És takargatnom sem kell.

2019. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlenül. Nekem 3 pasi volt az életemben mindössze, és elmúltam negyven. De nem szívesen beszélek a múltamról, róluk sem, nem azért mert szégyellem, hanem mert magánügy. Pl utálom ha azt kérdezik, miért ment tönkre a házasságom. Mert ha ebből a kapcsolatból lesz valami, a gyerek miatt ő is fog találkozni a volt férjemmel, én pedig nem szolgáltatnék ki bizalmas információkat a volt férjemmel kapcsolatban, hazudni nem akarnék, inkább nem szívesen beszélek róla. Erre meg gondolom, egy gyanakvó pasi azt hinné, hogy megcsaltam, vagy ilyenek....hát szomorú.
2019. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Vaj van a füle mögött, igen.
2019. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Amig rendes lány voltam makulátlan múlttal, akkor sem becsültek meg. Amikor változtattam a hozzaallasomon, akkor sem. De egy dologban mindig ugyanahhoz tartottam magamat: nem titkolta a múltamat, mindig felvallaltam a tetteimet. És inkább azt választom, hogy azért nem kellek, mert a múltam nem makulátlan, minthogy rendes lány vagyok, de úgy sem kellek. Így legalább tudom a konkrét okot, és hogy a tettem következményét viselem, mint hogy alapjaraton leselejteztek.
2019. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, te miket szerettél volna tudni a múltjáról, mikről kérdezősködtél, amikor ezt a megjegyzést tette?
2019. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
10# Köszönöm, de nem kérek már a ferfiakbol se így, se úgy.
2019. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!