Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nagyon hangoztatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nagyon hangoztatja hogy nem kell kutakodni a múltban és mindenki tiszta lappal induljon egy kapcsolatban, annak takargatni valója van?

Figyelt kérdés
Pl. kiderül hogy korábban végigment rajta a fél diszkó vagy nála 15-20 évvel idősebb, ronda de gazdag pasival járt? Én nem szégyellem a multamat nem akarok semmit takargatni. Miért van hogy bizonyos nők meg egyből rejtegetnék a multjukat?
2019. jan. 27. 09:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14%
Persze hogy rejtegetik,ha kiderülne hogy mivel keresték a kenyerüket,egy normális férfi szóba se állna velük.
2019. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
Jóhogy, ez tipikusan azok a nők tolják, akik azt se tudják már, hogy mennyi az annyi :D
2019. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Te szeretnéd, ha valaki azért dobna ki, mert 18 évesen hülyeséget csináltál? Biztos mindenkinek van olyan a múltjában, amit letagadna.
2019. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%
Persze, egyértelműen igen. Ne légy balek. Az ilyen nő ,,kiélte magát" ,,megélte a nőiségét". Esélyes hogy még ,,szexmunkás" is volt.
2019. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Bármi oka lehet. Érdemes megbeszélni, ahol vagy kiderül, vagy nem.
2019. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%

Biztos hogy érdemes erőltetetten keresni a problémákat?

És mi van, ha szégyelli illetve bánja? Nem tudja már megváltoztatni.

2019. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én például azért mondtam ilyet a páromnak, mert nem szeretnék hallani az ő volt barátnőiről. Míg nem voltunk együtt, addig elmondta, hogy mivel mennyi ideig, meg ilyesmi, de nem szeretnék belemenni a részletekbe. Azok más nők, én pedig én vagyok. Az számít nekem, hogy velem milyen, nem az, hogy az előző kapcsolataiban milyen volt.

Pedig nekem ő az első komoly kapcsolat, előtte is csak 1 pár hónapos volt, de lefeküdni is vele feküdtem le először. Szóval nem nagyon van mit takargatni, mégse hiszem, hogy ezek olyan fontosak lennének.

2019. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én múltam olyan mint egy brazil szappanopera(vagy még rosszabb). Volt szinte minden amit el tudsz képzelni(nagyon alja dolgok azért nem történtek, hogy pl szórakozó helyen WC-ben szexeltem).


Ettől függetlenül a multam az enyém. Én levontam a tanulságot, tanultam a hibámból és marhára nem hiányzik hogy a hülye kérdéseikkel állandóan erre emlékeztessenek. Vannak dolgok amiket én is el szeretnék felejteni.


Ha kialakul a bizalom akkor nagyon szívesen mesélek, de ezek nem első randis témák. Másrészt sok év telt el a gázos korszakon óta(illetve 2017 volt még egy elég cinkes év, de az nem csak pasiügyek miatt, hanem betegeskedtem).


Azt szeretném, ha a jelen idejű énem alapján itelnenek meg, nem pedig a nettó 4-5 évvel korábbi énemmel.

2019. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Azok a nők akik itt védik a multat takargató nőket: belegondoltatok h ti járnátok e olyan pasival aki megcsalta több nőjét plusz prostizott mellette és az egészet letagadta nektek?

Vagy akkor egyszerre fontos lenne ismerni a multat?


(Nem kérdezgetnék részletesen h milyen pózokba meg hányszor csinálták de azt azért jó lenne tudni h a nő akivel járok korábban félrekefélt e vagy minden hétvégén öten vágták partyba a diszkó wc-jében... Mert lehet itt azzal jönni hogy "jaj a mostani énemet nézzed" de az ember alap jelleme nem változik.)

2019. jan. 28. 14:28
 20/21 anonim ***** válasza:
Nézd nekem az az információ elég, hogy csalt-e meg már valakit és volt e vele egyneművel. A többi nem érdekel.
2019. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!