Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nagyon hangoztatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nagyon hangoztatja hogy nem kell kutakodni a múltban és mindenki tiszta lappal induljon egy kapcsolatban, annak takargatni valója van?

Figyelt kérdés
Pl. kiderül hogy korábban végigment rajta a fél diszkó vagy nála 15-20 évvel idősebb, ronda de gazdag pasival járt? Én nem szégyellem a multamat nem akarok semmit takargatni. Miért van hogy bizonyos nők meg egyből rejtegetnék a multjukat?
2019. jan. 27. 09:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mi a véleménye a megcsalásról, az egyéjszakás kapcsolatokról, a korkülönbségről és a gruppenről. Ha ezekben egyetértetek akkor hasonló az értékrendetek. Nekem pl volt egy bántalmazó kapcsolatom, és arra pl nem vagyok büszke, hogy miért nem tűnt fel hamarabb milyen ember, tiszta hülye voltam.
2019. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!