Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti tartanátok olyan férfivel a kapcsolatot, akinek tudod, hogy bejössz, de te nem akarsz semmit tőle?

Figyelt kérdés
A munkatársam a nő, 3 hónapja ismerem, tudja, hogy bejön nekem, mert elég egyértelműen jelzem neki, látom rajta, hogy tetszik neki a szitu, rengeteget nevetünk és poénkodunk egymással kissé perverz módon is, aztán amikor elhívom valahova, hogy találkozzunk, mindig terel, hogy most ezért meg azért nem jó. Viszont csomószor ő keres engem és rám ír és személyes dolgokról dumálunk, nem csak munkáról. Azért csinálhatja, mert jót tesz az egójának, vagy csak ennyire fél egy csalódástól?! ( 26/f, 25/l)

2019. febr. 4. 15:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
NEM egy emberrel tartom így a kapcsolatot?!Miért?!Mert alpjáraton a barátaim, vagy ismeröseim. Viszont én egyiktől sem akarok semmit,eleve boldog párkapcsoaltba élek illetve nem keverem a barátságot
2019. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy miért csinálja. Itt egy a lényeg: neked ez a helyzet így nem kellemes, tehát udvariasan bár, de legalább olyan kérlelhetetlenül, mint a 10-es mondd meg neki, hogy te nem a barátja akarsz lenni, hanem több. Nincs baj azzal, hogy ez az érzés nem kölcsönös, viszont akkor neki meg kell értenie, hogy innentől kezdve csak a munkahelyen szeretnél vele kommunikálni, és ott is csak a munkáról, hiszen neked az rossz, ha megy a poénkodás, de te szeretnéd, hogy valójában komoly legyen a dolog. Remélem elfogadja ezt a csaj, és nem bosszúnak fogja fel, hiszen ezt is elmondhatod neki, hogy szó sincs sértődésről és/vagy haragról, egyszerűen csak nem szeretnéd rosszul érezni magad.
2019. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nőként soha nem csináltam ezt.

Párom is van, amit bár tudtak is, van olyan pasi, akit egyébként kedvelek, de pont emiatt nem fűztem túl szorosra és nem tartom vele szorosan a kapcsolatot, mert tisztában vagyok vele én is, hogy ő miképp gondol rám..


Voltam egyébként fordított helyzetben is. Nagyon oda voltam egy srácért, gondolom ezt észrevette rajtam, és próbált ő keresni a társaságom, talán barátkozni, de nem hiszem, hogy ne érezte volna, mennyire tetszik.. Volt 1-2 apróbb elég apróbb, ám érdekes dolog is, amit haverjaim nem szoktak, nála még is láttam..


Utálom az ilyen embereket: akik direkt kétértelműen viselkednek vagy flörtölnek, pusztán azért, mert látják a másikon, mennyire bejön és ez jó az egójának, de egyébként nem akar tőle semmit. Egy barátnőm is ezt csinálja egy "haverjával". Teljesen lejön mindenkinek, ő is tudja, hogy oda van érte, mégis. Persze a srác is hibás, hiszen a lány nyíltan elmondta, hogy ő nem akar tőle semmit, max haverságot.. Én sem hagytam magam szenvedni egy idő után, szimplán megvágtam a kapcsolatot azzal asráccal, mert bár próbáltam vele először utána csak barátkozni, de nem ment. Egyszerűen nem tudtam rá közömbösen vagy haverként viszonyulni, hiába fogadtam el, hogy valószínűleg csak szórakozott és nem lesz semmi. Nem ment, így én léptem.


Nekem ez a jellem nem szimpatikus senkitől. HA meg a másik ilyen, akkor neked kell kilépned.

2019. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!