Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem empatikussak azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem empatikussak azzal aki a társkeresésbe hátrányos helyzetű?

Figyelt kérdés
Akinek valami pszihológiai baja van azt segítik meg támogatják de ha vki a társkeresés területén hátrányos azt lenézik és lúzernak bélyegezik.
2019. febr. 5. 13:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

A legtöbb ember önző és paraszt. A különbség általában annyi, hogy mennyire burkoltan űzik ezt az emberek.

A többség idomul pár dologhoz és nem érdekli, ami a saját érdeklődésén kívül esik.

2019. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha valakivel nem akarok ismerkedni, és bepróbálkozik, megmondom, hogy nem egymást keressük. Ennél empatikusabb nem leszek.
2019. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%

Te vagy, aki állami támogatást akar arra, h9gy "alfa" legyen belőle?

Én baromi empatikus vagyok mindenkivel, máskülönben nem egészségügyi szakon szereznék diplomát. Embereknek és allatoknak egyaránt igyekszem erőm függvényéen segíteni. De szánalomból nem fogok olyan emberrel összejönni, akihez nem vonzódok. Nem is értem ezt a felvetés, kinek kellene egyáltalán olyan pár, aki sajnálatból, meg empátiából van csak vele?

2019. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
Ma már nem feltétlen empatikusak sokan a pszichés betegekkel sem, sőt vannak, akik összekapcsolják a dolgokat, és kimondják, hogy azért sikertelen a társkeresésben, mert pszibeteg valaki - és ezt orvos nélkül állapítják meg páran.
2019. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!