Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem egy szigorúan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy szigorúan nevelt, tradicionális jó anyagi helyzetű és normális roma család 26 éves lányánál így?

Figyelt kérdés
Nemrég költözött ide egy roma család, anya-apa plusz a 2 lányuk, az egyik ahogy megtudtam 26 éves, másik 11 talán. a 26 éves szerintem szingli, mert még a szülőkkel él. Nagyon jómódúak kb kastély az a ház, amiben laknak, szép autók, a nők nem dolgoznak, ez a lány sem, mindig az anyukájával van innen gondolom, hogy ők ilyen hagyománytisztelőek. Én magyar srác vagyok, de nagyon megtetszett ez a lány, mert ahogy hallottam, nagyon szépen beszél, kedves a mosolya, gyönyörű az arca, gyönyörű haja van és nagyon gyönyörű ruhái és olyan nyugodtság árad az egész lányból, megbabonázott engem. szerintetek lehet esélyem? illetve hogyan mivel menjek oda hozzá, ha kb mindig az anyukájával van? mondjuk szokott kutyátséltáltatni egyedül meg itt van egy kis zöldséges oda átjár egyedül is

2018. okt. 10. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Én biztos nem próbálkoznék ilyeneknél. Gondolom tisztességes munkából van az a kastély is, úgy hogy közben nem is dolgoznak... ja mégsem....
2018. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Apja dolgozik minden reggel megy el mikor megyek át dolgozni, estig nincs is itthon
2018. okt. 10. 15:05
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Próba szerencse. Ne a mi megerősítésünkre várjál. :) Ha érdekel, akkor nyugodtan próbálj meg közeledni felé, aztán majd úgy is kiderül, hogy mit szól(nak) hozzá.


Csak nem fognak meglincselni.

2018. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Teríti az anyagot, biztos nem kőműves
2018. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
92%
próba szerencse, nem akarom elvenni a kedvedet, de azért nagyon ne éld bele magad. 26 éves, szerintem a megfelelő udvarlóra várnak, aki megfelel rasszilag és anyagilag is a lányuknak, ha ilyen gazdagok és szigorúan nevelik. itt is így szoott lenni, akiket én ismerek, mindig az anyjukkal látni őket, azután pedig egyszer csak férjhez mennek és már beköltöznek egy új polotába cigány férjükkel.
2018. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
A kis golddigger 💱💱💱
2018. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Az ismerősöm egy gazdag roma családba nősült. Ott is ilyen erkölcsös nevelésű lány volt. A srác ügyvéd. Ha buszsofőr vagy szobafestő akkor esélye sem lett volna.
2018. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Szóval sukár gádzsi kell neked. :)

Szerintem egy zöld, horogkeresztes zubbony, fekete bakkanccsal, egy kopasz fej és már is nyerő leszel, imádni fog. :D

2018. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most túl lépve azon h ki a cigány meg ki a magyar...

Ha ők tényleg gazdagok (most hagyjuk h miből) nem hiszem h lenne esélyed.


Az ilyen tradicionális családban már kb 10-en éves korban megvan a szülök kiszemeltje a lányuk számára. Mivel a családok kötnek hátasságot a vagyon miatt.


Te valszeg egy átlag magyar vagy 120-150 E-s fizetéssel. Egy kastélynak csak a cipösszekrénye többe kerül.

2018. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De akkor miért van 26 évesen még a szüleivel?
2018. okt. 10. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!