Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda vagyok de nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda vagyok de nem akarok egyedül maradni, mit tegyek? 23/L

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és még sosem volt barátom, senkinek nem kellek.
2019. febr. 6. 14:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Én még nem láttam igazán RONDA embert. A legtöbben egyszerűen nem tudják, hogy nézzenek ki jobban.

Ezen kéne fejlesztened.

Plusz nem csak a külsőd létezik ám...

2019. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi nem vagy ronda, csak lusta és igénytelen, te kis buta. :)
2019. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem akarok általánosítani, de tele volt ez az oldal komplexusokkal, frusztrációkkal, önképzavarral, vagy kóros önbizalomhiánnyal rendelkező nőkkel, akik a panaszuk csak egy kifogás arra, hogy ostorozhassák magukat.

A társkereső oldalak meg tele vannak Nagyon ronda és rettenetesen buta, már-már fogyatékos emberekkel, akiknek nyilván nem a szépségük hiánya miatt nem találnak senkit, hanem azért, mert nem tekinthetők embernek.

2019. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Mit tegyél? Mondjuk válaszolj az üzeneteidre, kezdetnek...
2019. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Senkinek akkor nem kellenél, ha a kérdésed végén az "L" helyett "F" lenne. Sőt, akkor már meg is kaptad volna, hogy ne rinyálj, növessz tököt, sportolj, foglalkozz önfejlesztéssel. Így viszont ezek helyett kapni fogsz egy rakás privátot, ahol látatlanban is meg akarnak arról győzni, hogy biztosan nem is vagy csúnya, csak eddig nem volt szerencséd. Eltaláltam? :D
2019. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5-ös szerintem igen.
2019. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Én is ronda vagyok és senkinek sem kellek, le sem szarnak.

MINDENKINEK A KÜLSŐ SZÁMÍT!!

22/N

2019. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnéznék rólad egy képet, hogy miért mondod magad rondának. Nem egy nőtől hallottam már, hogy rondának tartja magát, de számomra nagyon szép. Szóval ez a szépség dolog relatív, lehet valakinek nem tetszel, de kehet valakinek te egy a gyönyör.
2019. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
*lehet valakinek nem tetszel, de lehet valakinek te vagy a gyönyör.
2019. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyes utolsó mondatában van valami!


Nemrég találkoztam egy korombeli nővel. Tök átlagos volt kinézetre. Alacsony, pici felesleg, átlagos arc, vékony szálú semmilyenbarna haj. Egyetlen érdekes dolog volt benne első ránézésre, a szeme: belül világoszöld, a pereme a szivárványhártyájának meg nagyon sötétzöld volt, különleges volt ez a kontraszt.


Nade amikor beszélgetni kezdtünk!!! Agyam eldobtam: szuperintelligens, sokmindenben jártas volt. Simán dumáltunk egy órát, pedig a találkozó apropója nem egy beszélgetés volt, könyveket vettem tőle, tökismeretlenként mentem el hozzá, egy apróhirdetésben láttam a hirdetett könyveit. De 2 perc után már sokkal jobban érdekelt maga a nő, mint a könyvek, és komolyan mondom, ha nem lett volna ott a barátja, akivel a lakásban élt, akkor ott helyben randizni hívom, de persze így, hogy egyértelmű volt, kapcsolatban van, nyilván nem tettem ilyet, és néha azóta is ezsembe jut, hogy ó milyen kár, hogy nem volt egyedülálló :)


Szóval simán megszépíthet valakit a belső!!

2019. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!