Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak valóban inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban inkább az átlagos lányokhoz mennek oda, mint a szépekhez?

Figyelt kérdés

Tehát az utcán, közlekedési eszközön, könyvesboltban, kávézóban, egyetemen, strandon hamarabb szólítanak meg egy átlagos lányt (tehát olyat, akit már nem tartanak csúnyának, valami meg is fogja őket benne, amiért őt, és nem egy másik arra sétálót válasszák, de nem olyan szép, hogy lehidalnak tőle), mint egy nagyon szépet, mert a szép jelenlétében megszólalni sem mernek?

Tehát az a lány, akit gyakran szólítanak meg, kap személyre szóló (tehát nem csak "Szia, mizu?") levelet webes felületen (nem csak társkeresőn), kezdeményeznek nála, igazán átlagos?


2019. febr. 16. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amire azt mondják hogy a mai szépségideál, az nekem sem jön be. Szoli barna, kacskaringós szemöldök, kirakott mellek, csücsörítős száj, köszönöm nem.

Inkább a hétköznapi nő fog meg, nem az ilyen mű nő.... Emiatt nem is kezdeményeznék náluk.

Illetve van az a kategória aki természetes szép, de nagyon. Náluk azért nem kezdeményeznék(bár volt már azért rá példa), mert úgy gondolom hogy valószínűleg inkább ismerkedne olyannal aki vele egy "kategória" csak férfiben. Én meg kb átlagos vagyok, így jobb a békesség :D nem megyek házhoz a pofonért :D

2019. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!