Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok szerintetek manapság 10-es skálán milyen nehéz ideális párt találni? 24/F

Figyelt kérdés

10 - lehetetlen

9 - szinte lehetetlen

8 - ha szerencsés vagy 5 éven belül találsz

7 - 1-2 éven belül találsz

6 - 1 éven belül találsz bármikor

5 - Fél éven belül biztosan

4 - Hónapok kérdése

3 - Pár hét alatt

2 - Pár nap alatt

1 - Már most is vannak ideális jelöltek



2019. febr. 22. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 0-ra értékelt 7-es megmondta a tutit. 24 évesen már lehetnél annyira érett, hogy nem a másikra mutogatsz, hanem te magad válsz olyan partnerré, aki mellett érdemes lehorgonyozni. Ideális partner abból lesz, aki eléggé szeret téged ahhoz, hogy azzá váljon. Ugyanis senki sem úgy születik! Saját hibáiból, kudarcaiból építkezve válik egyre jobb, egyre szerethetőbb partnerré.
2019. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mivel én önbizalomhiányos vagyok, ezért nekem 10. 21/F.
2019. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem van annyi tapasztalatom hogy jó az önbizalom de nem múlik ezen semmi. Egy jófej lány nem ezt fogja nézni. Én sem ezt nézem egy lányban bár ha nem tud kimondani egy mondatot sem vagy folyamatosan degradálja magát akkor már zavar. De ehhez elég szélsőséges esetnek kell már lenni.
2019. febr. 27. 07:03
 14/15 anonim ***** válasza:

"Én sem ezt nézem egy lányban"


Persze hogy nem. Nekünk sokkal kevésbé számít az önbizalom, mint nekik.

2019. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem annak számít leginkább aki csak villogni szeretne a barátnői előtt a pasijával. Hozzáteszem az ilyen lányok buták és nekik tökéletes ha ugyanolyan buta a srác csak jó nagy pofája legyen és legyen szerelmes magába.
2019. febr. 27. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!