Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell mondani?

Figyelt kérdés

Látásból ismert lányhoz oda megyek. Mit mondjak Neki? Már sokszor csináltam ilyet csak mindig rosszul sült el. Beszèltem általánosságokról hogy ne rohanjam le ès ebbe ki is merült az egèsz. Volt olyan hogy dicsèrgettem szèp, csodálatos.. stb. Elhívtam sèta,fagyi,kávè nem jött el.Beszèlgetès során mindig csak egy-egy szóval válaszolnak

Úgy hangzik mint egy vallatás.volt olyan Facebookra átereltem beszèlgetèst de ott is ugyan az volt. 25/F Mindig Èn kezdemènyeztem szemèlyesen!



2019. febr. 23. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Gyere Gizi az ól mögé toszni! Szophatsz is, ha szépen megkérsz.
2019. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából tökéletesen mindegy, hogy mit mondasz. Ha olyan a kinézeted, és ezáltal a fellépésed, akkor a legszarabb viccen is nevetni fognak, a legbunkóbb beszólást is bóknak veszik, és a legkisebb utalásra is ugranak.

A direkt (és netes) ismerkedésben majdnem kizárólag a kinézeted számít. És tekintve, hogy a nők többsége nem tartja vonzónak a férfiak közel 80%-át... Nehéz ügy.

2019. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És ezeknél még rosszabb helyzet az, hogy ha valaki az ezek miatti félelemtől nem mer hozzájuk odamenni.

Tudom, átérzem ezt a borzalmas vallatásszerű helyzetet, de legalább te odamész hozzájuk.

2019. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Fiúkkal, férfiakkal hogy szoktatok beszélgetni? Egy nővel se kell másképp beszélgetni, mint egy férfival. Ha nincs beszédtémád, akkor nem a nőben van a hiba, hanem benned. Egy olyan embernek, akinek nem üres a feje, van beszédtémája is. Olvass, nézz filmeket, olvass híreket, utazz (akár belföldön keress fel érdekes helyeket), ismerkedj emberekkel, és egyből lesznek érdekes témáid. A vallatást meg csak azért érzed, mert úgy érzed, meg kell felelned valami ki nem mondott elvárásnak. Ezen csak úgy lehet segíteni, ha nem megfelelni akarsz, hanem megismerni a másik embert. Nyitottan, érdeklődően hozzáállni, figyelni arra, amit mond stb. Ez nem egy interjú, ahol el kell adnod magadat, hanem egy baráti beszélgetés, amiből több is lehet, de ha mégsem lenne, akkor is jót beszélgettetek.
2019. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Táncolunk előtte? Akarsz baxni? :))
2019. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!