Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, az alábbi nők közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az alábbi nők közül melyik átlagos, szép ill csúnya?

Figyelt kérdés

Melyik lányra mondanátok, hogy kiemelkedően szép, melyik az a tipikus átlagos, aki mellett elsétáltok az utcán, és melyik az, aki már a személyiségével sem tudna kompenzálni?

(már ha van ilyen)


Inkább viszonylag objektív válaszok érdekelnének, szóval aki a barnákat szereti, ne húzzon le egy lányt csúnya kategóriába, mert szőke.


Tegyük fel, hogy mind jó alakú, tehát most csak az arc számít.


1,

[link]


2,

[link]


3,

[link]


4,

[link]


5,

[link]


6,

[link]


7,

[link]



Melyiket hová sorolnátok, és miért?


Melyikkel ismerkednétek meg szívesen? Miért?


Kort is, ha lehet.


2019. febr. 26. 16:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
45%
Ilyet egy tini kérdez maximum
2019. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%
Ti is csak az utolsóra ismernétek rá élőben.Azt nem értem miért nem lehet egyszer olyan képeket linkelni,ahol nincs rommá retusálva, és nem megfelelő fényviszonyokba állítva a nő?Ezek ilyen nevetséges kérdések így.Mind ugyan olyan szinte.
2019. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
28%

röviden: szép-1,4,5,6 átlagos-2,7 csúnya-3


kicsit hosszabban, és sorrendben:

6: nagyon sejtelmes, igéző tekintet

4: azok a nagy szemek ...

5: aranyos, mosolygós

1: szép arcú, formás lány, bár mosolyoghatna

---

7: kicsit ducinak tűnik

2: teljesen átlagos (nem a szeplők miatt, azzal önmagában nem lenne gond)

---

3: nagyon plázacica kinézetű


Hogy melyikkel ismerkednék meg szívesen? Igazából bármelyikkel, ha úgy adódna a helyzet, nem a külső a legfontosabb. De a 3-as plázacica elég negatívból indulna. Viszont ha egy buliban, akárhol máshol futnék össze velük, szerintem csak a 6,4,5-öshöz mennék oda, kezdeményeznék.


36F

2019. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%

#12 Szerintem nem a retusálás vagy smink teszi. Pl. az elsõ és második képen levõ nõ egyértelmūen nincs kiretusálva, mégis kifejezetten szépek.

Nem csak sminktõl fog valaki így kinézni. Láttam már nõket kisminkelve fullba, akiknek alapból olyan arcformájuk volt, hogy nem sokat dobott rajtuk.


A felsorolt képekbõl egyik sem csúnya.

Kép alapján nem lehet eldönteni valakirõl, hogy érdemes-e ismerkedni vele. Személyszerint bármelyikkel ismerkednék, csak utána derül ki, hogy milyen ember valójában. Talán az 1., 2., 5., 7.-el ismerkednék különösebben, mert õk kevésbé pózernek tūnnek. A többi tipikus talpig kisminkelt insta-celebnek néz ki, az meg nem vonz. Bár nem szeretnék elõítéletes sem lenni.

2019. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
Az utolsó a kérdező...
2019. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Egyik képen sem én vagyok, sőt, direkt nem is magamhoz hasonlókat kerestem.


Az utolsó is Google képtalálat

2019. febr. 26. 18:15
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
#14 Ne áltasd magad az összes retusált,lehet még az utolsó is.Bár az talán kivétel.Ha más nem is de filter tuti van az összesen.A fények a beállítás.De igazaból csak annyit akartam mondani ezzel,hogy mindannyian szépek,nincs nagy különbség köztük,érted.Legalább,ha mások lennének.
2019. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nekem az 5-ös és a 7-es lány tetszik,a többi nem az esetem,a 2-es különösen nem.

26/F

2019. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Bocsánat,nem kettest akartam a végére írni,hanem 3-ast.

A kettes annyira nem rossz,de ő sem az esetem.

#18

2019. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

1 4 6


Jó a hajuk.


31

2019. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!