Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, az alábbi nők közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az alábbi nők közül melyik átlagos, szép ill csúnya?

Figyelt kérdés

Melyik lányra mondanátok, hogy kiemelkedően szép, melyik az a tipikus átlagos, aki mellett elsétáltok az utcán, és melyik az, aki már a személyiségével sem tudna kompenzálni?

(már ha van ilyen)


Inkább viszonylag objektív válaszok érdekelnének, szóval aki a barnákat szereti, ne húzzon le egy lányt csúnya kategóriába, mert szőke.


Tegyük fel, hogy mind jó alakú, tehát most csak az arc számít.


1,

[link]


2,

[link]


3,

[link]


4,

[link]


5,

[link]


6,

[link]


7,

[link]



Melyiket hová sorolnátok, és miért?


Melyikkel ismerkednétek meg szívesen? Miért?


Kort is, ha lehet.


2019. febr. 26. 16:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A lányokat nem lehet összehasonlítani, mert teljesen különböző képeket raktál be: különböző fényviszonyok, ruha, szög, arckifejezés, smink stb.


Másrészt: mitől szép valaki? Azért, mert szexuálisan vonzó? Mert akkor mindegyik nő szép. Attól, mert olyan a kisugárzása? Egy pillanat alapján ezt nagyon nehéz megállapítani. De így egy ránézésre, aki szimpatikusnak tűnik: 2,5,7 - az utolsó lány esetében akkor, ha a jelleme, a személyisége is vonzó, de ez egy fotó alapján nem fog kitűnni.

1,3,6 - vonzók, de az utcán szerintem elmennék mellettük

4 - határeset, de jó eséllyel elmennék mellette

2019. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
29%

1, Átlagos, de szép;

2, Szép:);

3, Csúnya;

4, Teljesen átlagos;

5, Átlagos, de szép:);

6, Átlagos, de csúnya;

7, Átlagos, határeset. (37F)

2019. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#17 Miért lenne kivétel? Mert kevésbé szép/átlagos lány? Láttam már kiretusált képet ronda nõkrõl is. Ha valakinek szép arca van, akkor tuti csakis retusált kép lehet?


Amúgy amire te gondolsz, az esetleg filter, nem? A retusálás az más.

2019. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

1: Szép, talán ő fogott meg kép alapján legjobban külsőre, bár nem ő a legszimpatikusabb.

2: Különleges, de nekem nem tetszik.

3: Nagyon mű, a legkevésbé jön be minden téren.

4: Alapvetően szép, de túl vastag a szemöldöke és mosolyoghatna, így olyan búbánatosnak tűnik.

6: Szép, de valahogy mégsem jön be, a kisugárzása sem.

5-7: Nagyon érdekes, hogy mindenki az 5-öst írja szebbnek, pedig csak annyi a különbség, hogy ő mosolyog. Itt látszik, mennyit számít ez. Amúgy ők átlagosab, viszont megkockáztatom, hogy ha a 7-es is mosolyogna, akkor ő helyesebb lenne. Plusz pont, amiért természetesek, az ilyen lányok az igaziak.

2019. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

1: Kifejezetten szép arc, a kép alapján az a típus, aki tudja is ezt magáról, magabiztos, céltudatos. Természetesen ismerkednék vele, vonzónak találom.

2: Arcra ő is bejön, a haja viszont nem és nem a színe miatt. Ő kicsit szolidabbnak tűnik, de semmi baj nincs vele. Biztosan próbálnám megismerni, van valami érdekes a szemeiben.

3: Egyáltalán nem az esetem, túlságosan "mű", ráadásul nekem túl vékony is. Szóval ő nem az én célcsoportom.

4: Átlagos arc. Ő az akinél a személyisége döntene. Ha lehet így fogalmazni, társkeresőn ez alapján a kép alapján nem írnék rá, de ha élőben találkozunk, a testbeszéde és a viselkedése alapján szimpatikus, akkor mindenképpen próbálnám megismerni.

5: Fiatal, kedvesnek tűnő, helyes arcú mosolygós nő, egyértelműen pozitív az összkép, tehát igen, a kép alapján próbálnám jobban megismerni.

6: Ő már tényleg a modell kategória. Természetesen tetszik, de azért ismerem a határaimat.:) Szóval hozzá nem mennék oda.

7: Az ő arca is tetszik. Nála nehéz helyzetben vagyok, mivel ismerek egy nagyon hasonló lányt, így egyből az ő tulajdonságai ugranak be. De ha egyéb tulajdonságaikban is egyeznek, akkor minden további nélkül ismerkednék vele.


38/F

2019. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

1. 8/10

2. 3/10

3. 7/10

4. 6/10

5. 4/10

6. 8/10

7. 3/10


Az elsővel és hatodikkal ismerkednék. Kinézete alapján a harmadikkal is, de szinte biztos vagyok benne, hogy egy elkényeztetett, sznob nő.

29 vagyok, lehet lepontozni!

2019. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nekem az utolsó tetszik a legjobban. Nem kell kencefice neki, hogy jól nézzen kis és kicsit olyan huncut. A többit természetesen megdugnám, de olyan csak szexelni valók.
2019. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!