Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tesztek, hogy ne legyetek...

Mit tesztek, hogy ne legyetek éhesek?

Figyelt kérdés
Nincs itthon kaja és rohadt éhes vagyok, valamivel el lehet ezt az érzést nyomni?
2016. jan. 22. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
azzal h a nap folyaman normalisan etkezel...igy nem tor rad farkasehseg..igyal vizet..vagy kompotot vagy valami csak van otthon..olyan h semmi az nem letezik
2016. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igyál sokat teát meg meleg italokat főleg.
2016. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igyál vizet.

Nekem az segít átmenetileg.

De semmi sincs? Egy szelet kenyért sem?

Se búzadara, se rizs, semmi, amiből lehetne valamit csinálni?

2016. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tothp ***** válasza:
csapvíz lassan kortyolgatva...
2016. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eszem. Nagy súlyt fektetek rá, hogy néhány hónapig kitartson az itthon fellelhető étel, ami a kalóriát és a legtöbb fontos tápanyagot illeti...

De ha egyszer nem ennék este, azt is elég jól túlélném, ezt elősegíti az étrendem s amúgyis normális ember vagyok, nem kell pár óránként ennem, hogy ne haljak éhen.


Ételen kívül max. az edzés vagy az alvás szünteti meg az éhségérzetemet. Az ivás tuti nem :D

2016. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen elmúlt az éhségérzetem valamiért.

Fogyózom, úgy gondolom egészségesen. Mostanában azonban azt vettem észre, hogy van, hogy egész nap nem eszem, mert dolgom van és nem jut eszembe. Nem érzem, hogy éhes vagyok.

Persze igyekszem rendesen enni, de észben kell tartani, különben nem eszem, mert nem jelez a testem.

2016. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Víztől éhesebb lettem, teától jobb lett. És találtam egy banánt, aminek a belseje sötét, az ehető szerintetek?
2016. jan. 22. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt így meg nem mondom, de ha ilyen kis pöttyedt, az jó szokott lenni, kakaóval elkeverve egész jó csokipuding. Kóstold meg, hogy jó-e, bár én még rossz banánt nem láttam (de nyilván meg tud romolni ő is). Van, akit undorít a túlérett, engem nem, finom az is.
2016. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!