Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan férfi, aki azért nem tud normális kapcsolatot kialakítani, mert szégyelli az anyagi helyzetét?

Figyelt kérdés
Az igazi putris szegénységre gondolok, amitől minden nő menekül. És mindez Budapesten, ahol a legmagasabb a nők elvárása.

2019. márc. 13. 12:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
# 9, én meg nem szeretném, hogy csak az én autóim amortizálódjanak és csak nálam lehessen dugni, meg felöltözni ha kimegyek a halóból vagy ne csinálhassuk a konyhában vagy bárhol vagy a lakótársak végighallgassák, ahogy szexelünk. Nekem is van ingatlanom, ha albi is, akkor is egyedül éljen. Én is egyedül élek.
2019. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

A nők már attól is menekülnek, ha nincs lakásod. Ha megmondom, hogy még otthon lakók 26 évesen, már ki is ábrándulnak.


Magyarázhatom én, hogy az albérletre nem akarom a fizetésem felét elkölteni, mert az csak egy fekete lyuk és úgy 50 évesen sem lesz lakásom.

Magyarázhatom én, hogy nem akarok 4-5 évnyi fizetésemnek megfelelő nagyságú hitelt felvenni, mert életem végéig nyöghetem, és már nincs olyan, hogy biztosan lesz állása valakinek.

Magyarázhatom én, hogy nem akarok lakótárssal albérletbe költözni, mert akkor ugyanúgy nem lesz szabad önálló területem, csak a pénzt adnám ki feleslegesen.

Magyarázhatom én, hogy már lassan két éve pályázok önkormányzati bérlakást, mindig csak elutasítanak.

Magyarázhatom én, hogy nem olyan családi hátterem van. Hogy szülők nem tehetik meg, hogy vesznek nekem egy lakást. Hogy sose örököltünk ingatlant és soha nem is fogunk. Hogy a család nem engedheti meg magának, hogy minden pénzemet félretegyem lakásra, mivel szegények vagyunk és bele kell adnom a családi kasszába.

Magyarázhatom én, hogy a CSOK hatására az ingatlanok értéke az elmúlt öt évben több, mint duplájára nőtt.


Magyarázhatom én... Semmit nem érek el vele. Nincs lakásod, szülőkkel laksz?

Akkor csak egy lúzer vagy.

2019. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
Az atlagos normalis noknek is elvaras, hogy a ferfi rendelkezzen hazzal es autoval is.
2019. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Azok a nők várják el a lakást és autót akiknek saját maguknak sincsenek ez meg. Egy nő saját lakással és kocsival pont le fogja xarni, hogy neked van-e, hiszen ő abból nem profitál. Amelyik csóró nőnek meg ilyen elvárásai vannak, az egy utolsó kis szutyok, nem kár érte .
2019. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

Nyugtatgasd ezzel magad, .....

Elárulom, akinek van háza/ lakása , autója méginkább megnézi kivel áll szóba....

2019. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%
Az új mercimet nem szoktam mutogatni, csak ha bizonyított az ágyban:)
2019. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
Baxátok meg, mi a fax van itt? Mennyi lúzer... Rossz olvasni titeket.
2019. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A mai társadalom támogatja az önállóságot,énközpontúságot.
2019. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%

Nők: nekem a belső érték a fontos nem izgat a pénz csak keressen sokat és lakjon budán.

Nem izgat a külső csak legyen kétméteres és izmos.

Férfiak: legyen szép

Nők: te mekkora bunkó vagy csak a külsőségek

Story end

2019. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
Álláspontom: tetszenek a nők szépek, stb. Oké... de lehetetlen megfelelni nekik ha véletlen sikerül akkor ki akarnak herelni és vinni a vagyonodat. Hát kössz de recskázás ingyen van. Lúzer dolog? Ki kérdezett.
2019. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!