Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt azt írják a nők hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt azt írják a nők hogy nem szeretik ha rájuk írnak facén, mondván 1 kép alapján dönt a férfi nem tud semmit a nőről, a nők nem ezt csinálják? Rá írok 100 nőre társkeresőn, meg se nézik az adatlapom és nem válaszolnak, ők jobbak akkor?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem képem sincs fb-on már emiatt. Nem társkereső az, nem azért csináltam.

A társkeresőt igen, de tényleg lehetetlenség mindekinek írni, felszínesen fogok választani, jobbakat, kinézetre.

DE ezért se szeretek neten ismerkedni, élőben nem ez dönt, hanem ismerjük egymást, beszélünk - nem társkereső célzattal és lehet bármi, megfoghat bármiben bármikor bármi.

2019. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha fb-on valaki ismeretlenül rámír. És nem társkeresőzök. Semmi ilyesmi. Úgyhogy ez itt megbukott:D
2019. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

A kérdés legfontosabb része az első szó: ITT.

Ez a gyk. Itt van egy olyan női keménymag, amivel a valóságban alig találkozni. Itt kiélik magukat, egész nap fent lógnak, minden témából valami nemi háborút generálnak, odavágják pár kérdéshez, hogy lúzer és nőgyűlölő. Aztán, amikor a véleményüket kérik, minden kérdésből megpróbálják kihozni, hogy szegény nők, ők mindig áldozatok és gonosz férfiak.

A valóságban ez úgy néz ki, hogyha valaki nem szimpatikus, akkor nem örülnek neki, ha szimpatikus, akkor örülnek. Velem többször is előfordult, hogy zárt csoportban lájkolgatták a hozzászólásaim hónapokig, aztán rám írtak lányok. Utólag kiderült, hogy ők azt várták, hogy én bejelölöm őket és rájuk írok. Na, ennyire nem társkereső a facebook... 2 kapcsolatom így jött össze.

2019. márc. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as, íme a valóság, amit leírtál.


Egyébként az sem igaz, hogy 90-10% a nemek aránya a társkereső oldalakon. Ez óriási túlzás. És az sem, hogy százával kapják a leveleket. Egyszer kipróbáltam nőként is, felmentem női profillal kíváncsiságból, egy nap alatt kaptam kb. 10-15 levelet, és mindnek elfogadható volt a stílusa.

Ha teszem azt, netalán 50 levelet kapna valaki, még abba sem halna bele, hogy válogasson, hogyha valóban társat keres. Ez még mindig sokkal jobb, mint százával írkálni a leveleket, és nem kapni rá válaszokat.


És akik azt írják, hogy nem szeretnék interneten ismerkedni, azok nyilván nincsenek rákényszerülve erre. A technikának elvileg az lenne a szerepe, hogy összekösse a valóban ismerkedni vágyókat, és később személyesen folytassák. Ott aztán kialakulhat a személyes benyomások varázsa. Tehát itt bukott meg azoknak az érve, akik azt mondják, hogy nem szeretnek neten ismerkedni. Hát persze, hogy nem, mert nincsenek rákényszerülve!

2019. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kettő között annyi a különbség, hogy az egyik oldalnak a társkeresés a funkciója, a másiknak nem. A Tescóban sem állok neki verni az asztalt, hogy valaki ott helyben vágja le a hajamat.
márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!