Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dq kérdése:

Lányok, nők, mit gondoltok arról, ha valaki megszólít az utcán?

Figyelt kérdés

A kérdés apropóját ez a cikk [link] az utcai zaklatásról, hogy "idegen férfiak az akaratom ellenére lépnek velem valamilyen interakcióba"

és a "hol és hogyan ismerkedjek" kérdésekre adott válaszok (szórakozóhely, könyvtár, facebook stb) közötti ellentmondás adja.



2019. márc. 15. 15:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem az a lényeg, hogy hol mész oda, hanem az, hogy hogyan.
2019. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
... nézel ki.
2019. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%
#12 Nem, ez nem igaz. A hogyan ezerszer fontosabb, mint a kinézet.
2019. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
#13: Aham, egy álszent világban ja.
2019. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
38%
Na jó... Nekem van igazam, kész, vita lezárva.
2019. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
28%
De most komolyan tényleg, a "hogyan" az azt jelenti, hogy mit mond az ember? Hát, szerintem sokat nem lehet mondani egy idegennek.
2019. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%

Persze, ha egy adonisz szólítja le őket az persze, hogy oké.


Férfiaknak sem tetszene, ha csak ronda nők szólítanák le..


De lehet ezt kulturáltan is két ember között.


Szia, tetszel, szeretnélek megismerni.


- Szia. Bocsi, nem vagy az esetem.


És mindenki megy tovább a dolgára. Egyik fél sem sértődik meg, hogy nem jön be a másiknak és kész.


Kb olyan rossz fogalmazás, mint, hogy "SENKINEK nem kellek, úgy kellene már VALAKI".

A senkinek sem igaz, mert biztos van valaki, akinek tetszik, csak épp fordítva nem igaz.

A valaki sem helytálló, mert, ha valaki, az bárkire igaz lehet, viszont ez sem igaz, hisz ott is a kinézet/belső alapján választja ki a VALAKIT.


Ha kölcsönös a szimpátia, akkor működhet a dolog, ha viszont egyoldalú, akkor nem. Csak sokan ezt nem fogják fel. Ez is egyfajta érettséget követel.

Külföldön ez jobban működik, nyitottabbak az emberek.


Akármerre járok nagyvárosban, vagy külföldön, általában a másik nemzetiségűek nyitottabbak, mint a saját nemzetünk, akárcsak egy kávé erejéig.

2019. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy meg a kérdés és a cikk között oltári szakadék van, mind emberileg, mind értelmileg.

A cikkíró konkrétan majmokat említ, nem pedig egy értelmes férfi értelmes közeledését.

2019. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok budapesti, de gyakran járok a fővárosba.Előttem az pereg le ha belegondolok az utcai forgatagba,hogy senki nem néz senkire, csak rohan mindenki.


Mondja már meg nekem valaki,hogy mennyire gyakori az,hogy pasik/nők leszólítanak az utcán bárkit is?

Természetesen nem akarom elterelni a gondolatmenetet, de nem tértem el a kérdés tartalmától...utcán leszólítás...


Mivel első benyomás alapján döntünk:ha egy megnyerő külsejű pasi kedvesen leszólít, megállok...ha nem megnyerő a külseje, de kedves a modora,csak lassítok egy udvarias, de kitérő válasz erejéig... Persze itt ismerkedésről beszélek és nem útbaigazításról.

2019. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%

Na figyeld csak a gyk férfiait (vagy a magyar átlag férfiakat) ahogy próbálják tettetni, hogy nem tudják mi a különbség tróger zaklatás és normális közeledés között.

Talán a fejetekben nincs is különbség. Nem tudom, de sok mindent megmagyarázna.


A cikket író nő arról számolt be, hogy nem szereti, hogy a férfiak ciccegnek, és alpári megjegyzéseket tesznek az utcán rá (egyes esetekben maszturbáltak) te meg azt mondod, hogy nem érted, hogy ez miért baj, hiszen az ostoba, hülye kva nők úgyis nyilvános helyen ismerkednek.

Odamegy valaki ehhez a nőhöz, cicceg párat, megjegyzi, hogy jó teste van, te pedig nem érted, hogy ezt miért fogadja negatívan a nő, hiszen ez a természetes, ez az ismerkedéskultúra a férfiaknál.


Jönnek a kommentelők is, az egyik benyögi, hogy mit vagy meglepődve azon, hogy a nők visszautasítják ezeket a férfiakat, hiszen biztos rondák voltak.

Biztos a külsővel van a baj, vagy ki tudja, talán látszott rajtuk, hogy nincs otthon 8 béemvéjük.

Nemsokára kön is majd a következő kérdés ebben a kategóriában, ami azt firtatja, hogy a nőknek miért kizárólag a bunkó férfiak kellenek, akik szarba sem veszik őket? Miért nem jók a ronda, szegény, de kedves férfiak?


Nem a nőkben van ellentmondás.

2019. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!