Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dq kérdése:

Lányok, nők, mit gondoltok arról, ha valaki megszólít az utcán?

Figyelt kérdés

A kérdés apropóját ez a cikk [link] az utcai zaklatásról, hogy "idegen férfiak az akaratom ellenére lépnek velem valamilyen interakcióba"

és a "hol és hogyan ismerkedjek" kérdésekre adott válaszok (szórakozóhely, könyvtár, facebook stb) közötti ellentmondás adja.



2019. márc. 15. 15:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
Én vállalom, hogy utálom és teszek is érte, hogy elkerüljem. Pl ha épp merül a telefonom/nincs kedvem zenét hallgatni, akkor is beteszem a fülest. 24N
2019. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

A 40hez közelítek, szép se vagyok, mégis megesik időről időre.

Az a baj, hogy egy férfival ez sose fordul elő, így egyszerűen nem hiszi el, vagy nem érzékeli a súlyát.

Azt is vállalom, hogy mi nők sem kezeljük ezt jól. Lefagyunk, hallgatunk, ahelyett hogy hangosan rászólnánk az illetőre.

Én egyébként még soha senkitől nem hallottam, hogy nem szólítják le elegen; kizárólag azt hogy ő nem akar az utcán ismerkedni.

2019. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Általában utcán útbaigazítás miatt szoktak leszólítani. Egyábként meg mindenki szabad eldöntése, hogy elhajtja vagy sem, még mennyi ilyen kérdést akartok kiírni, mert bántja az egotokat a nők részéről adott válasz vagy visszautasítás.


Akkor ezt tárgyaljuk már fordítva!


Ha odamegy hozzád egy nő, aki minden téren nem felel meg neked, és már menekülnél, és bepróbálkozna, akkor mi lenne a válasz nagy okos a részedről?


Egyértelműen nem! Ha nem is mondasz semmit de az egész testbeszédedből az fog lejönni neki, hogy mindjárt elmenekül, tehát egy nagyon nagy nem!


Mi lenne ha leszállnátok azokról a nőkről akik nem játszanak bólogató kiskutyát, és nem úgy válaszolnak ahogy ti akarjátok! Manipuláció az megy úgy látom, de a szabad akarat tiszteletben tartása az nem!


Tisztelni kéne a másikat bármi is a válasza!


Ennyi!

2020. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, nem igazán vagyok nyitott az emberek felé így amikor oda jön /jönne egy férfi udvariasan megmondom hogy nem köszönöm nem szeretnek semmit. Teljesen vad idegennel úgy sem mennék sehova mert nem ismerem bármit tehet velem

Az eddigi kapcsolataim baráti körből vagy munkahelyen jött össze ott már ismertük egymást már jó pár hónapja lattam hogyan viselkedik helyzetekben szimpatikus kedvelem. Én így szeretek ismerkedni . Nekem nem jön be az amikor egy idegen férfi akar velem csevegni

2020. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Lemaradt : általában mindig az olyan férfiak találnak meg az utcán akiknek valami gond van az agyukkal vagy szimplán “bolondok”
2020. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!