Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy nem?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy csendesebb lánnyal, de nem tudom, hogy érdeklem-e párkapcsolat részről. Ő 21, én 24 éves. Munkahelyen ismertük meg egymást. Ott nem nagyon van idő beszélgetni, mert ő más részen van, de néha oda szokott jönni, hogy mizu meg ilyenek. Bár szerintem ő nem nagyon szeret társaságban beszélgetni. Ahogy én sem. Csendesek vagyunk, de igazából nem vagyunk azok. :D Mondta már hogy szívesen eljönne velem/velünk (közös ismerősökkel) túrázni vagy iszogatni. Lehet, hogy csak barátkozni akar és én látok bele többet. De pl többször észreveszem, hogy figyel, mosolyog. Meg volt, hogy érdeklődött felőlem másoknál.

Bejelöltem facen is, hátha ott könnyebben ismerkedik. Nekem például írásban könnyebben megy az ismerkedés először. De ha ráírok, akkor pár szavas válasszal elintézi. Nem mindig pár szóval, hanem úgy, hogy vége legyen a beszélgetésnek. Lezárja. Nem társalog. Ő nem is írt még nekem.Vagy csak nem mer? Vagy azt várja, hogy én írjak?



2019. márc. 16. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te nála. Miért nem hívod el kettesben iszogatni?
2019. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az írásod első feléből az jön le, hogy igenis érdekled, a facebookos dologgal meg annyi, hogy lehet nem szeret neten beszélgetni vagy nem tudom.

De amúgy kezdeményezz nála te! Velem is annyi ilyen srác ismerkedett, aki nem tudta eldönteni mit akar. Legalábbis nekem ez jött le. Én nőként nem fogok kezdeményezni és kész! Nem vagyok valami népszerű, jó csaj, mégis rövid időn belül jött olyan, aki tudott kezdeményezni. Hát akkor meg hülye leszek én udvarolni egy srácnak.

2019. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el, mielőtt más megteszi! Ha valaki keresi a társaságod, akkor azt az embert érdekled. Hogy mennyire, az majd a kettesben eltöltött idő alatt kiderül.
2019. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!