Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért ennyire fontos, hogy már első találkozásnál is full laza legyen a pasi?

Figyelt kérdés
Nem mindenkinek olyan a személyisége, hogy csak úgy elsőre megnyílik egy vadidegen előtt.

2019. márc. 18. 00:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
6-os: Nem kerülöm én mindenáron a személyes témákat, csak nem szoktam magamtól szóba hozni az elején.
2019. márc. 18. 01:42
 12/16 anonim ***** válasza:
Legyen őszinte. Nem kell játszani a lazaságot. A színészkedést is ki lehet szúrni. És az nekem pl nem jön be. Ha pl félénkebb a személyisége, az lehet cuki, és jó pont egyben; mert akkor valószínűleg érzelemgazdag lelkivilága van, és nekem az pl nagyon fontos, hogy a másik ember érzelmes legyen.
2019. márc. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy semmi köze a témáidnak a rosszul sikerült randikhoz. Valami egész más is lehet a háttérben, nem csak az amit te gondolsz hogy hiba lehet.
2019. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos, ha a találkozó alkalmával senki sem beszél. Akkor akár mehettek is haza. Viszont én úgy gondolom, hogy csak a célirányos kommunikációnak van értelme, nem pedig a céltalan szófosásnak. Kérdezni kell. Mindíg az irányít, aki kérdez. :)
2019. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
21%

Mert az azt a látszatot kelti, hogy a pasi egy jóféle hím, aki tud válogatni, tehát tudhat valamit, és érdemes megszerezni.

A nők nem tudják elképzelni, hogy az első randik micsoda vizsgaszituációk, milyen drukkal járnak, mert ők a vizsgáztatók, interjúztatók, ők figyelik a műsort, így nekik ez lazaság, hiszen csak válogatniuk kell. Meg persze tagadniuk ezt az ilyen kérdéseknél, és terelni :)


De gyakorlattal leküzehető a dolog, lásd a csajozógépek lazán beetetik a csajokat, hogy megdughassák őket, aztán jöhet a következő.

2019. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha majd szétesel és csak az elegáns ruhád tart egyben. :D
2019. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!