Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi fb-on ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fb-on ismerkedést kezdeményez, de közben én kövér vagyok, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Facebookon van össz vissz 3 db arcképem, a profilképemmel együtt. Nem is kell több, hiszen nem pasizásra használom, az élményeimről pedig nem szeretek képet megosztani.

Csak úgy a semmiből bejelölt, és rámírt egy férfi, hogy kidobott neki az oldal, és szimpatikusnak talál, szívesen megismerne. Gondolom a többi 100 lánynak is ugyanezt írja, számomra kicsit érdekes hogy a facebookot valaki társkeresésre használja.

Amúgy aranyos, jól néz ki, de most erre mit mondjak? Hogy bocsi, tudom hogy az arcképemből nem látszik, de én amúgy kövér vagyok, szóval ennek ellenére is szeretnél ismerkedni? És küldjek egészalakos képet is egyből? Most ez hogy nézne ki ha ezzel indítanék? Ha meg belemegyek a beszélgetésbe, és később térünk rá az egészalakos fotóra, akkor még ő lesz felháborodva, és csalódva, hogy ő nem ezt várta. Dehát nehogy már én tehessek róla, nyilván egy társkeresőre feltennék mindenféle képet, és tiszta lappal indulnék, de ez nem társkereső, meg is lepett hogy rámírt.


2019. márc. 24. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Írd meg neki hogy fogyni szeretnél, de egyedül unalmas futni meg túrázni. Lehet eljön veled, de az is lehet hogy nem zavarja, és persze az is lehet hogy letilt, de ne küldj egész alakosat mert ha utána tilt le az rosszabb.
2019. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!