Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A moly.hu-n a társkereső zóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A moly.hu-n a társkereső zóna miért ennyire inaktív?

Figyelt kérdés

[link]


Néztem, hogy moly.hu-n van társkereső zóna, azonban meglehetősen inaktív (2016-ban indult, a mai napig 26 karcot jegyeztek be). Miért ennyire inaktív? A könyvmolyok ennyire nem szeretnek ismerkedni vagy másutt ismerkednek? :)



2019. márc. 25. 11:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én leveleztem onnan egy lánnyal pár éve, de aztán pár levélváltás után eltűnt. Mi a witcher könyvekről kezdünk el dumálni. 31f
2021. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
#1 szóval a társkereső zónának nem funkciója a társkeresés... :D
2022. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy olyan oldalon, aminek évek óta nem ez volt a funkciója, egy ilyen társkereső oldal egy erőltetett hozzátoldás, amit a törzsközönség úgysem használ, mert nem azért ment oda fel. Aki akar ott ismerkedni (mondjuk kulturált módon, nem "csajt / pasit akarok és azt most" jelleggel, hanem konkrét könyvekről való beszélgetés során), az sztem addig is ismerkedett.
2022. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!