Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem veszi figyelembe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi figyelembe a tanácsaim?

Figyelt kérdés

Van egy 31 éves szűz ismerősöm. Mindig azon sírdogál, hogy nem állnak vele szóba a lányok. Már adtam neki tabácsokat, változtasson a külsején. Más ruhákat hordjon, más frizura. Egyszerűen megsem hallgat. Mintha a falaknak beszélnék. Csak azt hajtogatja, hogy bárcsak valaki lefeküdne vele.

Ajánlottam már neki csajokat, de válogat. Ez nem kell mert csúnya, ez nem kell, mert kövér. Komolyan, ha ennyire csinálni akarja, akkor miért válogat? Lehet legközelebb már ilyen sem lesz. Azt mondta felhív néhány fizetős csajt. De mikor rákérdeztem hogy mi van, azt mondta, hogy nem állnak vele szóba a prostik. Létezik ilyen? Vagy arra megy ki a játék, hogy megsajnáljam és én feküdjek le vele? Mert az sajnos nem fog összejönni



2019. márc. 26. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
hát akkor mond meg neki, mert rád vár :D
2019. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki. Azt mondta, hogy kár, bár én az a csaj vagyok, aki megfelelne neki külsőleg, belsőleg. Dehát én nem tekintek rá úgy. Főleg ilyen viselkedéssel. Már szinte hiszti amit művel, hogy nincs senkije :D
2019. márc. 26. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Elég butuska :D, én öngyi lennék, ha sajnálatból feküdne le velem bárki is :D
2019. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

#2


Amúgy se, mert te is az vagy aki mondod neki, hogy majd neki is lesz valakije... De magadban gondolod, hogy "na, azt szeretném én látni, mert úgyse lesz HAHAHAHAHAHAHA lúzer"


Beszédes, hogy mellette vagy, jó érzés lehet nagyobbnak tűnnöd a kisebb mellett. Gandalf-szindróma.

2019. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

"azt mondta, hogy nem állnak vele szóba a prostik"


Eszembe jut egy Woody Allen-film, amikor a főhős (természetesen W.A. játszotta) arra panaszkodott, hogy ő olyan ronda, hogy egyszer egy prostituált azzal hárította el, hogy fáj a feje. :DDD

2019. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Azert valogat, mert ugysem allna fel neki egy ronda/kover nore.
2019. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs, miért csinálja ezt. De nem veszi észre, hogy szánalmas és ez a viselkedése taszító.
2019. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:
82%

Mártír, így lehet őt sajnálni.

Tanácsot annak lehet adni aki kér, ő csak panaszkodik.

2019. márc. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 acelsziv ***** válasza:
Ne adj tanácsot. A bölcsnek nincs szüksége rá, a bolond meg úgyse fogadja meg.
2019. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja. Már látom én is. Tényleg segíteni akartam neki, még nőknek is irogattam neten, hogy van egy rendes srác, hátha tudnak valakit, aki szingli és hasonló ismerkedési problémával küzd. Dehát senki nem segített. Mondjuk érthető, mert ki ajánlana csajt egy idegennek, aki csak úgy random ráírt ezzel a kéréssel. Szóval... Már feladtam, mert azt látom, hogy itt csak én próbálok megoldásokat keresni az ő problémájára, de ő nem tesz semmit sem magáért. Se nem változtat a külsején se nem semmi. Akkor ne kérjen tőlem segítséget, ha semmilyen tanácsom nem fogadja meg
2019. márc. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!