Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak akkor lesz párom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor lesz párom, ha tisztességesen el tudom tartani?

Figyelt kérdés

Ilyen egyszerű lenne? Ez az egyetlen összetevője? Ezt mondta az anyám. Ő csak ezt az egy problémát látja annak okán, hogy egyedül álló vagyok.

Én ezen kívül több összetevőjét is látom a dolgoknak a magam jellemzőiből, jelleméből és az érzéseimből kiindulva. Nincs normális egzisztenciám, keveset tudok nyújtani egy lánynak jelenleg, de szeretnék többet, és külsőre sem vagyok jóképű álompasi.

A konfliktus abból adódott, hogy anyám szerint elég egy 140000-ft os fizetéssel rendelkező férfi egzisztenciája egy korosztályom béli lánynak. Én szerintem nem igazán, ebből lett is egy kisebb veszekedés.

Próbálok tenni, hogy többet tudjak elérni, többet tudjak nyújtani, kisebb nagyobb sikerrel, néha óriási kudarcokba is belefutok az úton, de nem hiszem hogy csak is kizárólag egyetlen összetevőn, kereseten a pénzen és egzisztencián múlik. Nem mondom, hogy nem fontos összetevő, csak azt próbáltam elmondani, hogy ez csak az egyetlen fontos összetevő a rengeteg többi közül.

32f



2019. márc. 30. 16:36
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked elég lehet, de hosszútávon nem tudom, ha növekednek az igények és gyerek is lesz.
2019. márc. 30. 16:58
 12/37 A kérdező kommentje:
Igen, nincs mit titkolnom, szülőknél élek.
2019. márc. 30. 17:00
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez, amit nyújtasz? Konkrétan mire gondolsz. Eteted a nőt? Meg fogsz lepődni, az a nő már most is eszik, a saját pénzéből.
2019. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Feladom.


A pénztárcádhoz igazítsd az igényeidet. Ennyi. Nem fordítva. A sok bank az ilyen ostobákból tud megélni (túl nagyon az igények és nem tudjuk finanszírozni, csak hitelből).

Ha meg gyerek lesz, akkor lehet spórolni rá, ha nem akarsz élni ezzel a "csodálatos" CSOK lehetőséggel.

Kompromisszum.

2019. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, hogy elég lehet e az amit nyújtani tudok, amióta más ismerőseim egzotikus szigetekre viszik a párjukat nyaralni.


Igazatok van, visszakel vennem az igényeket és reálisan kell látnom a lehetőségeimet, egzisztenciámat.

2019. márc. 30. 17:06
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit, ha sok pénzt akarsz, akkor húzzál ki külföldre dolgozni. Ennyi. Mindenre van megoldás.
2019. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
14%
A nők szerint a pénz nem számít egy kapcsolatban. Ön elhiszi?
2019. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez a megoldás.
2019. márc. 30. 17:27
 19/37 anonim ***** válasza:
69%
Ókori fényképész ezt senki nem állította...értő olvasás?
2019. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, lehet pitsákat keresni, és akkor lehet őket vinni nyaraltatni, mint a csivavákat. De ha normális nőt akarsz, ő hozzáteszi a magáét. Normális nővel leültök, megbeszélitek, mire van pénz, és arra a helyre mentek, ha már a nyaraláson görcsölsz ennyire.
2019. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!