Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak akkor lesz párom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor lesz párom, ha tisztességesen el tudom tartani?

Figyelt kérdés

Ilyen egyszerű lenne? Ez az egyetlen összetevője? Ezt mondta az anyám. Ő csak ezt az egy problémát látja annak okán, hogy egyedül álló vagyok.

Én ezen kívül több összetevőjét is látom a dolgoknak a magam jellemzőiből, jelleméből és az érzéseimből kiindulva. Nincs normális egzisztenciám, keveset tudok nyújtani egy lánynak jelenleg, de szeretnék többet, és külsőre sem vagyok jóképű álompasi.

A konfliktus abból adódott, hogy anyám szerint elég egy 140000-ft os fizetéssel rendelkező férfi egzisztenciája egy korosztályom béli lánynak. Én szerintem nem igazán, ebből lett is egy kisebb veszekedés.

Próbálok tenni, hogy többet tudjak elérni, többet tudjak nyújtani, kisebb nagyobb sikerrel, néha óriási kudarcokba is belefutok az úton, de nem hiszem hogy csak is kizárólag egyetlen összetevőn, kereseten a pénzen és egzisztencián múlik. Nem mondom, hogy nem fontos összetevő, csak azt próbáltam elmondani, hogy ez csak az egyetlen fontos összetevő a rengeteg többi közül.

32f



2019. márc. 30. 16:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#29


Ki mondta, hogy 20 millió egy lakás? Van 9-12 millióért is és a hitel törlesztőrészlete jóval olcsóbb, mint az albérlet díj. Tudom, mert ennek utána jártunk kb. másfél évvel ezelőtt.


Figy, ha csak minimálbért keres mind a két fél és nincs autó, nem dohányzik és nem is iszik alkoholt egyik fél sem, akkor simán meg lehet így élni. Az a havi 50 ezer meg elmegy törlesztőre és még mindig marad. Mindig csak az igényekkel volt a baj.

2019. márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy ha nincs a bankban több milliód akkor nem kapsz hitelt..
2019. márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
27: Te összeköltözöl egy félidegennel 2 hét randizás után? Gondolkozz már!
2019. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nekem saját lakásom van, igen, anyuci tolta a seggem alá, lehet őt érte savazni. Ha valaki ideköltözne hozzám, a rezsi felét szerintem illene fizetnie. Én is fizetném, ha valakihez elköltöznék. A rezsi fele 26 ezer pénz. 140 ezerből így marad neki 114 ezer. Tisztítószereket évi 2x rendelek kb. 15 ezerért, kaját vehetjük felváltva.


Mondjuk ha 100 ezer körül keresne, nem tudom, van-e ilyen, akkor keresetarányosan kevesebbet kérnék tőle. Ha többet keresne, nem lenne pofám többet kérni.

2019. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

#33


Ki mondta, hogy ennyi idő után kell?

Az első randit állja a férfi, a többinek a költsége felesben megy, ha a férfi engedi. Mit kell ezen még mindig túlragozni? Érett felnőtt emberek között az anyagi soha nem okoz problémát, mert meg tudják beszélni. De itt túl sok a felnőttnek látszó nagy gyerek.

Annyira sok az értetlen ember, nem kell mindig mindent belemagyarázni bizonyos dolgokba.


Példát írtam csupán, ha már oda kerül a sor, hogy összeköltözés.

És ki mondta, hogy minden randin pénzt kell költeni? És azt meg főleg, hogy a nő nem fizethet semmit?

Ti tényleg azt hiszitek, hogy a nők ennyire életképtelenek lennének, meg hogy nem fizetheti a saját részét? Nem való nektek párkapcsolat, jobb is, ha egyedül maradtok, örökre!

2019. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
35 ezt senki nem mondta, de azért valljuk be, nem jó ha a férfi azzal nyit hogy akkor fizesd a részed. Normális esetben a férfi fizet az első pár héten, hónapban! Csak példának írtam amit írtam, de ne legyünk álszentek, ma randizgatni igenis pénzbe kerül! És nem elég 140ezer, ebben én semmi luxust nem számoltam, egy autó fenntartása sincs benne!
2019. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

#36


" Normális esetben a férfi fizet az első pár héten, hónapban!"

Milyen normális esetben az első hónapban? :O

Felőlem fizesd te, azt csinálsz, amit akarsz, csak aztán ne rinyálj, ha a nő otthagy, aztán még te csodálkozol, hogy mennyit kell egy nőre költeni. Senki nem mondta.


"de ne legyünk álszentek, ma randizgatni igenis pénzbe kerül!"

Na, akkor saját példám: Párommal neten ismerkedtünk meg, táv 200 km volt. Mikor Pesten, a két város között félúton taliztunk, akkor én mindig vittem magammal kaját és innivalót is, hogy ne kelljen erre pénzt kiadni. A buszt megint én fizettem. Amikor program volt, az elsőt ő fizette, aztán hol én, hol ő, vagy felesben. Megismerkedésünkkor én még diák voltam, nem dolgoztam, mégse vártam el, hogy mindent a férfi fizessen.


Az, hogy elmész egy parkba, ott beszélgettek, az mióta kerül pénzbe? Moziba is minek menni állandóan?

Kajáldában is mindenki fizetheti a sajátját, ebben mi olyan nagy dolog?

Pl. randiztok. A nő meglát egy csokor rózsát, vagy egy drágább csokit, azt megveszed neki, pl. a 2. randin? Nem pénzt kell költeni randikor, hanem megismerni egymást.

Persze, néhány értelmesebb program, ami nem a cukrászdát és a mozit jelenti, az pénzbe kerül. De a randik lényege az ISMERKEDÉS, NEM a pénzköltés.


"És nem elég 140ezer,"

Hát, ha vagy olyan h..lye, hogy randikor mindent te fizetsz, akkor így jártál. De akkor ne picsogj itt, hogy nem elég a pénz. Elég, csak nem kell b..romságokra elszórni.


Senki nem mondta, hogy költözz albérletbe, de mindennek meg van az ára. Menj ki külföldre dolgozni 6-szoros fizetésért, és akkor máris nem kell görcsölnöd a megélhetés miatt. Ja, csak arra meg lusta vagy. Tudom, de sírni a legkönnyebb.

2019. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!