Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha annyira görcsös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha annyira görcsösen szeretnék magamnak egy komoly párkapcsolatot, és nem jön össze?

Figyelt kérdés
Egy éven belül befejezem az egyetemet, és ha minden igaz munkát is kaphatok vele pár éven belül egy iskolában, mint tanárnő. A környezetem reakciójából azt szűrtem le, hogy szépnek és rendesnek tartanak. A volt barátom , akivel komolyan gondoltam, azt mondta hogy túl rendes is vagyok, lehet ezért is hagyott el...Egyre magányosabbnak érzem magam, hogy nincsen barátom, pedig már nagyon benne vagyok a korban. Úgy gondolom, hogy azért sem jön össze, mert annyira görcsösen akarom. Úgy érzem, hogy nem kerek egész az életem egy társ nélkül, pedig nem vagyok kapcsolatfüggő. Privát üzeneteket ne írjatok fiúk, mert nem itt a gyakorikérdéseken fogok ismerkedni. Csak tanácsokra vagyok kíváncsi, hogy mit csináljak, mert kezd felemészteni ez az érzés.. 22L
2019. ápr. 1. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
22 az nem a "nagyon benne vagyok a korban" kategória. 30-nál megérteném az aggodalmad. Fiatal vagy még, más az egyetemet épp, hogy elkezdte. Tanárként valamelyik kolléga úgy is lecsap rád.
2019. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Tehát a gyakoris srácok nyomik. Mindig így kategorizálsz? Mert akkor nem csodálom, hogy egyedül vagy.
2019. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is fiatal vagy még. Szerintem a munkavállalás és berendezkedés után is elég lenne koncentrálni ilyesmire, addig meg ha jön, akkor jön, ha nem, nem alapon. Esetleg beszéld meg a barátaiddal a szorongásodat, hátha ők is meg tudnak nyugtatni.
2019. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló - Tudom, hogy igazad van, de attól függetlenül én komoly társra vágyok, és nem vagyok a kalandozás híve, attól függetlenül , hogy 22 éves vagyok.


2. válaszoló.nyilván nem nyomik...akkor én is nyomi lennék, mert fent vagyok a gyakorikérdéseken? Csak nem vagyok az internetes ismerkedés híve.

2019. ápr. 1. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Megértelek. Talán csak azt tanácsolnám, hogy rendes mindentől függetlenül továbbra is legyél.

32/f

2019. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél be görcsoldót. :D
2019. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!