Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki örülne annak ha egy fiúnak ő az első barátnője?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább hátrány?
2019. ápr. 1. 20:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Vannak, de lényegesen kevesebb aki ennek örül!
2019. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos igen, lanyoknal ez mar nyug...
2019. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Lányok válaszát várom!:)
2019. ápr. 1. 20:59
 4/37 anonim ***** válasza:
73%
Voltam egyszer első barátnő, nem volt kellemes élmény. Nyilván személyiségfüggő, de maga a gondolat nem vonz.
2019. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
38%
Semmilyen érzést nem vált ki belőlem.
2019. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Sajnos voltam első barátnő, és dobott, mert még 'élni akar' és mással is lenni... Pedig én nagyon szerettem, talán ha nem első vagyok neki akkor gyönyörü kapcsolat lehetett volna
2019. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
51%
Tizenévesen nagyon örültem volna. Felnőttként fura lenne, ha egy férfinak nem volt még kapcsolata.
2019. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
77%
Elég nagy hátrány. Biztos van aki párkapcsolati őstehetség, de azért egy jó párkapcsolathoz kellenek a tapasztalatok. Vannak olyan defektek az emberben amik mondjuk csak egy párkapcsolatban jönnek elő, addig talán nem is tud róla. És hiába terelgeti a másik fél, ezzel azért meg lehet mérgezni egy kapcsolatot rendesen. El kell rontani egy pár kapcsolatot ahhoz, hogy megtanulja az ember és kijavítsa a hibáit.
2019. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavarna, de nem lennék boldog ettől a ténytől. Pont azért, mert esélyes, hogy pár éven belül hirtelen úgy gondolja majd, hogy "még nem élte ki magát", neki "tér kell". Nyilván ez személyiség függő és nem mindenki ilyen, de a környezetemben csak ilyen pasikat láttam: dobták a 3-4 éve jól működő kapcsolatukat az első barátnőjükkel, mert ők még nem akarják lekötni magukat. Szóval igen, ez nálam hátrány.
2019. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

A lányok általában ennek nem örülnek.. :/

Olyan ez mint az állás interjú, sehol sem keresnek pályakezdőt.

2019. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!