Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki örülne annak ha egy fiúnak ő az első barátnője?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább hátrány?
2019. ápr. 1. 20:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
47%
Igen, én örülnék neki. Nem értem ez hogy lehet bárkinek is hátrány.
2019. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
25%
Mit számítana? Minden ember más, a szexben is először fura lesz mással, függetlenül attól első vagy nem. Össze kell szokni. Aki párkapcsolati tapasztalatok hiányáról ír , mégis mi másra gondol? Nem tud reggel megcsinálni egy rántottát meg feladni a csekket ha nem volt még 3 barátnője? Jönnek az vele az achievementek? Fura világ.... (32/F)
2019. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
41%
Egy 12 éves biztosan. Nyominger...
2019. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
27%
Én 28 évesen már kinőttem ebből.
2019. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
32%

én 18 évesen első voltam a barátomnak és én is neki.

jó volt így, nem kell féltékenykedjek vagy akármi. :D

ez a más kapcsolatban el kell rontani a dolgokat, hogy aztán jobb legyél, elég hülyeség.

2019. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
65%

Tessék lányok. Már meg is válaszoltátok a huszonéves szűz férfiak kudarcának problémáját.


Amikor a huszonéves szűz férfiak írják, hogy nem tudnak hogyan párt találni maguknak, akkor mindig letudjátok valami egyszerű gerillabölcsességgel pl „legyél határozott” „higyj magadban” és társaik. De itt pedig kiderül, hogy tulajdonképpen akinek nem volt még párkapcsolata azzal össze sem jönnétek.

Azaz tulajdonképpen hiába lennék határozott, hinnék magamban meg fogadnák meg hasonló sablondumákat, mivel már bukásra ítéltek minket a kezdetektől fogva, mégcsak esélyt sem kaphatunk.

2019. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
64%
Aswad, szerinted ez a női lakosság egésze, aki itt válaszolt? Egyébként meg te meg én is tudjuk, hogy azok a férfiak többet sírnak itt, mint próbálkoznak, el se jutnak soha odáig, hogy kiderüljön, hogy szüzek. De írd fel ezt is a listádra, hogy miért nem akarsz próbálkozni, hogy mutogathasd, mikor megkérdezik, hogy "és m'ér a segged ülsz?".
2019. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
40%

#17


Nekem nem volt korábban lehetőségem próbálkozni, mert olyan helyen nőttem fel ahol nem igazán beszéltem a többség nyelvét. Nekem sajnos nem volt olyan jó nyelvérzékem mint a társaimnak, így nem tudtam annyira interakcióba lépni a lányokkal, csak távolról csodáltam őket. Most meg amikor magyar nyelvű közegben vagyok, már mindegy, hisz mint látod, mostmát elkástem, mert már ezeket tudván nem kellek senkinek sem.


Mellesleg nem vagyok szűz, az igaz, hogy sosem volt párkapcsolatom, de szerencsére a szüzességemet sikerült elveszítenem. A fentieket összafoglalóként írtam a szüzekre meg azokra akiknek még nem volt párkapcsolatuk (mint pl én).

Nem kell kiderüljön, mert a nők úgyis rájönnek. Folyton picsognak a nők, hogy „a pasik mindig csak mindenkit megdugni akarnak” amott meg elküldik a fenébe azokat a pasikat, akik nem ilyenek mondván, hogy „nincs elég tapasztalata, hogy kielégítsen egy nőt”. Azaz pl ha én a májamat garantálnám arra, hogyha pl valaki összejönne velem, akkor én az utolsó csöpp véremig hű maradok hozzá, akkorez nem érekelné a nőket, mivel miután megtudják rólam, hogy nem volt még párkapcsolatom elzavarnának, merthát ugye „nincsen tapasztalatom”.

2019. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
82%

"Folyton picsognak a nők, hogy „a pasik mindig csak mindenkit megdugni akarnak” amott meg elküldik a fenébe azokat a pasikat, akik nem ilyenek mondván, hogy „nincs elég tapasztalata, hogy kielégítsen egy nőt”."


Nincs benne kölcsönös kizárólagosság, attól még, hogy valaki nem akar kihasználva lenni, akarhat olyan kapcsolatot, amiben jól érzi magát. Nagyon végletesen gondolkozol.


Hogyha egy nőnek bejönnél annyira személyiségre és külsőre, hogy veled akar lenni, nem fog eldobni csak azért, mert tapasztalatlan vagy. Ha visszautasít, akkor valószínűleg nem is kellettél neki és csak kifogást keresett, amit elég erősnek érzett, hogy ne jöjjön ki hülyén.


A hűséged előre megígérve semmit nem jelent. A hűség az alapelvárás egy embertől, ne dugd a májad az emberek arcába. Egyébként se ér egy olyan nőnek a felajánlott hűséged, aki eleve nem akar tőled semmit.


Túldramatizálod a saját élethelyzeted, az is egyik gátlása a boldogságodnak.

2019. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
36%

#19


Nem dramatizálom túl az életemet, mivel színház az egész világ és színész benni minden férfi és nő. Ilyesformán pedig az egész világ egy dráma, amiben mindenki maszkokat visel. És ez nem jó, mert nem szeretem a nem őszinteséget, nem szeretem ha a nők megjátszák magukat. Ezért én akarok lenni a maszkok lerántója, a titkok felnyitója, aki belelát a szívekbe.

Sok nő ugyanis csak azért visel maszkot, mert szegények képtelenek elhinni, hogy őket lehet szeretni enélkül is, ezért csináltatnak műmelleket, botoxot stb. Képtelenek elhinni, hogy létezik igazi szeretet és az nem pedig olyasvalamit amit valamiért cseréba adnak.

Ezért szeretnék őszinte világban élni. Mert inkább élek egy nehéz és kegyetlen világban ami őszinte mintsem egy cukormázas ámde hazug világban.


És visszatérve a témára, nem érdekelnek a kifogások. Nekem mondják meg kerek-perec, hogy mi a bajuk. Kizárólag így tudok feljődni, mert ha direktbe megmondanák a valódi problémáikat, akkor én azt azonnal megváltoztatnám (ha erre lehetőségem van). De amíg kamu kitalált indokokkal jönnek, addig nem tudom fejleszteni magam, nem tudok jobbá válni, mert nem azokban a dolgokban fejlődök, amik a valódi problémák. És ez nagyon zavaró, hogy a nők sosem mondanak semmit sem, de ha utólag nem úgy alakulnak a dolgok, akkor egyből hisztiznek meg téged hibázatnak. Pedig csak egy szavukba került volna az egész.

És nem, nem sértődök meg semmitől sem. Legyen a gond bármi, azt mondják ki. A saját magam jobbá tétele az elsődleges, az olyan alantas érzelmeket mint a megsértődés régen kidobtam a kukába.

2019. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!