Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki örülne annak ha egy fiúnak ő az első barátnője?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább hátrány?
2019. ápr. 1. 20:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
23%
Nincs, ez minden lánynál hátrány. A nőknek ösztönösen az kell, aki más nőknek is kell.
2019. ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam már egy 23 éves szűz fiú első barátnője. Örültem neki, inkább az bántott, hogy én már nem voltam az, és visszagondolva csupa p*csfejjel volt dolgom előtte. Azóta hozzámentem és most babát várunk.
2019. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
72%
22# szép történet, kár hogy kevés az olyan nő aki ennek örül
2019. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Tízen évesen nem lett volna gaz az ilyesmi ! De felnőtt korban ha mondjuk 25-30 évesek vagyunk és a férfinek nem volt még barátnője ? Az furcsa hogy hibás egyed és biztos nem jönnek össze vele !
2019. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
91%
Kétszer voltam első barátnő, mindkétszer nagyon örültem neki.
2019. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
61%

Teccik az a hozzállás, hogy biztosan baj van a fiúval, ha 26 évesen nem volt senkije. Aki babát vár, annak gratulálok, egy normális nő ilyen hozzáállással kell, hogy rendelkezzen.

És akkor mi van, ha baj van az illetővel? Rossz látni, hogy már nincs értéke egy társas kapcsolatnak, tudjátok pontosan, hogy találtok jobbat, van elég a polcon. ÉN 18 évesen tanultam meg értékelni a környezetemet, amikor mélydepresszióban toltam végig a gimnázium utolsó évét. Az addig lenézett osztálytársaim felé nyitottam, és megtanultam értékelni bennük a szépet annak ellenére, hogy egy suttyó volt mindegyik, akihez így álltam korábban.Aztán ők is nyitottak felém. Azóta én a lányokhoz úgy állok, hogy ha defektes is, adok neki egy esélyt, lehet, hogy sokkal jobban szeret, mint egy általatok normálisnak mondott egyed, és nem is biztos, hogy vannak azok ah ibái, amit elsőre látok. Nem mondom azt, hogy teljesen rendbe vagyok, megvan az achillesz-sarkam, de próbálok teljes életet élni: dolgozom és tanulok, megk özösségbe járok, és zenélek.

2019. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdezők, ne ilyenen gondolkodjatok, menjetek, éljetek, most én is azt teszem. semmivel nem lesztek több azáltal, ha valaki majd leírja, hogy hátrány, meg azzal sem, ha az ellenkezőjét kapjátok. Nem ez számít. ÉN sem arra hajtok, hogy ki tart normálisnak az egyetemen.
2019. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Aswad, lehet meglepő, de az élet még csak nem is a te önfejlesztőtúrád. Sok nő megpróbál valami nehezen vitatható ponttal visszautasítani, mert sok pasinak a "nem"-re az a válasza, hogy "demérnem", néha meg teljesen bunkók lesznek. Meg hát alapjában véve a legtöbb ember nem szeret másokat sértegetni (kivéve az anonim szférában). De egyébként is nehezen tudna valaki jó változtatási tanácsot adni, ahhoz neked kell magadba szállni meg utánaolvasni (nem GYK-n).
2019. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
19 évesen jöttünk össze. Neki én vagyok az első barátnője és nekem ő volt az első, akivel lefeküdtem. Egymás első szerelmei vagyunk, soha egy pillanatra nem tartottam hátránynak,hogy első barátnő vagyok, elképesztő boldoggá tesz a mai napig ez a gondolat és őt se zavarta sose, hogy 19 évesen még szűz voltam. 6 éve együtt vagyunk, boldogan.
2019. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nálam nagyon nagy előny lenne, voltam már srácnak első barátnője és akkor még olyan jó, hogy nincsenek elrontva, nem sérültek lelkileg és mindent velem tapasztalhat meg.

26 N

2019. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!