Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a férfiaknak van társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a férfiaknak van társkeresési problémája, a nőknek nehézség nélkül sikerül pasit felszedni? Jól sejtem a nőknél inkább a partner megtartása a nehéz?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 15:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%

#8


Legujabb genetikai kutatasok szerint az emberisegnek nagysagrendekkel tobb noi felmenoje van, mint ferfi.


Azaz a ferfiak nagy szazaleka nem szaporodott.


8000 evvel ezelott 17-szeres volt az arany!!!!!!! Azaz 1 ferfi 17 not csinalt fel.


De beirod a gugliba, hogy female-male breeding ratio, aztan lathatod az eredmenyt.

2019. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
52%

80/20-as szabály itt is játszik a nők 80%-a akarja a férfiak 20%-át és fordítva is, a férfiak 80%-a a nők 20%-át akarja.

Más kérdés muszáj valaki beérje kompromisszummal is.

2019. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
24%

Nézzünk egy konkrét példát!

Jóska átlagos srác, akinek nehéz partnert találni. Ica átlagos lány, akinek ez könnyű.

Ica és Jóska összejön.

És abban a pillanatban fordul a kocka, és ha Ica nem hozza a szop-nyal-gombot varr teljes programot, akkor Jóska lelép.

Az a Jóska, aki előtte 5 évig egy randit nem tud összehozni, hirtelen eldobja azt a nőt, aki előtt tízes sorokban állnak a jó pasik, csak választania kell.


Teljesen logikus.

2019. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
Férfiaknak az a nehézség, hogy találjanak egyáltalán egy olyan nőt, aki hajlandó szexelni velük. Nőknek az a kihívás, hogy olyan férfit találjanak, aki nem csak megd.gni akarja őket, hanem le is lehet húzni őket anyagilag...
2019. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
60%

"Azért nőként sokkal könyebb érvényesülni,munkahelyen is" - Ezt csak azért gondolod így, mert sose kerestél állást nőként, és sose próbáltál nőként férfidomináns szakterületen érvényesülni...

Tipikus sztereotípiák:

- majd elmegy szülni (lehet, hogy nem csak 1-et)

- majd sokat lesz otthon a beteg gyerekkel

- az ovihoz, iskolához kell igazodni munkaidőben (azaz nem terhelhető sok kifizetetlen túlórával...)

- műszaki területen a férfiakhoz képest többet kell bizonyítania egy nőnek, hogy komolyan vegyék, és egyáltalán az érdeklődési kört is megkérdőjelezik, miért pont ez, miért nem humán terület...

2019. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%
Nekem spec azért nehéz, mert ahogy az előző oldalon bájosan megemlítette valaki, én csak 1 db lyuk vagyok, nem 2 vagy több. Ateista is vagyok, vallásosként talán könnyebb lenne így.
2019. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
57%

Le leszek pontozva, de nőként nekem nehéz. Mivel ez van evolúciósan belém kódolva (haha xD), ezért nem fogom akárkivel beérni, legalább azt a szintet kéne hoznia, amit én hozok. Ha nincs ez meg, egyedül vagyok inkább.

És sajnos szerintem jellemző, hogy a női átlag elég vállalható (igyekszünk csinosak, ápoltak lenni, törekszünk valami végzettségre, rendes állásra, biztonságra), addig a férfi átlag elég gyér, már ha jó körökben mozgok egyáltalán.

Szóval meg lehet érteni bőven, ha a jobb pasik közül akarunk választani.

2019. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
47%
A nők a férfiak nagyon kis százalékát (magas, jóképű, izmos, jól kereső) akarják maguk között felosztani, az meg nem nagyon lehetséges. A férfiak töredéke az, aki mindezt egyben tudja nyújtani, a nők mégis ragaszkodnak mindenhez. A gyakorlatban a nők ugyanazt a pár férfit akarja megszerezni egymás elöl.
2019. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%
Néha elgondolkodom, hogy itt néhány válaszadó volt-e nyilvános vagy társasági eseményen, strandon, parkban vagy akár az utcán valaha, és látta-e, milyen párok járnak az ott.
2019. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
45%
19#, idővel a nők kénytelenek belátni, hogy hiába akarnak überpasit, azokkal max meg tudják magukat egyszer-kétszer dugatni, tartós kapcsolatra csak a saját szintjükön lévő átlagpasit tudnak fogni. A nők kénytelenek megalkudni egy olyan fickóval, akiért egy csepp vonzalmat sem éreznek, mert nincs más. Ezt látod a strandon, meg mindenhol máshol.
2019. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!