Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a férfiaknak van társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a férfiaknak van társkeresési problémája, a nőknek nehézség nélkül sikerül pasit felszedni? Jól sejtem a nőknél inkább a partner megtartása a nehéz?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 15:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%

20-as nem igaz, egy kalibràlt nő nem fogja beérni àtlaggal ha ezer meg ezer macsónak kell.


Ezzel max az átlag Jòskàk àltatjàk magukat.

2019. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%
Apukám, te nagyon sok időt elöltél a TheRedPill-en, ahelyett, hogy tényleg belegondolnál, miért nem jöttél be egyetlen nőnek sem őszintén. Mindig lesz olyanabb férfi (vagy nő) nálad, bármi is az olyan.
2019. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#21:

Nem érted, arról van szó, hogy elköteleződni olyanokkal szoktak, mert a szuperpasikkal nem lehet.

2019. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
78%
De lehet. Pont attól szuperpasi. Áltathatjátok magatokat, de rengeteg jóképű, szexis, megbízható, normális férfi van. Ha ti ocsmányul (ocsmányabbul) viselkednétek, ha jól néznétek ki, az rólatok mond el sokat.
2019. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát én nem alkuszom meg hozzám nem passzoló pasival, annyira nem viszket a nemi szervem, gyereket sem akarok minden áron, és el is tudom magamat tartani. Nem esek kétségbe, ha nem találok hozzám illőt, lefoglalom magam mással.
2019. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Szuperpasi alatt azt értjük, aki nagyjából bármilyen nőt megkaphat a környezetében, és azok a legtöbbször nem akarnak elköteleződni, hacsak nem hoz egy másik státuszt magával az elköteleződés, ami érdekli őket.
2019. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
96%
Nőknek nehezebb magamon látom..én nem egy lyuk akarok lenni hanem valaki élete szerelme..nehéz
2019. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
90%
Hadjuk már ezt a szuper pasizást soha nem voltam szerelmes szuperpasiba..barátnőim sem..igen vannak a te általad leírt férfiak de nem ismerek olyan nőt aki ismerősöm lett volna és ilyen tipusba lett volna halálosan szerelmes..tetszeni meg tetszhet sok féle..
2019. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem ezt értjük szuperpasi alatt. Szuperpasi az, aki szeret, aki kívül-belül tökéletes számodra, akihez hozzámész.


Ne legyél irigy, nem áll jól.

2019. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én arról írtam, hogy a 20-as és én mit értettünk szuperpasi alatt.
2019. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!