Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki többször is ment már oda nőkhöz bepróbálkozni? Hány alkalom volt sikeres? Milyen volt amikor nem jött össze? Nők is írhatnak akiknél többször is próbálkoztak már

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 21:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Volt olyan, aki odalépett, míg társaságban voltunk, és látszott, hogy magának akar bizonyítani, az nem érdekli, hogy mi vele egyáltalán nem kívánunk beszélni.


Egyedül volt már párszor koncerten, mikor elszakadtam társaságtól (WC-re menet vagy bárpultnál), azokat általában udvariasan elutasítottam. Egy férfi egyszer viszont a semmiből belenyomta a kezembe a sört, hogy fogjam meg egy kicsit, én meg fogtam, mert hát megkért, . Aztán elkezdett fűzni, én meg próbáltam visszaadni a poharát, amit nem volt hajlandó megtenni, hogy ez az enyém most már, és vigyorgott rám sokat sejtetően, úgyhogy elmentem a pultig és letettem oda.

2019. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!