Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem a párkapcsolatra, ilyen körülmények között? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát sorolom:

- 30 idén, de még nem volt barátnőm, sőt még csak nem is csókolóztam

- magamnak való vagyok, egész nap csak itthon ülök és gépezek

- az előző miatt állásom se volt még, tehát kb nyugdíjam se lesz már mert nem lesznek meg az évek

- semmihez sem értek, pedig faluhelyen lakom

- interneten lévő tesztek után azt is megállapítottam, hogy adhd-s figyelemzavarom van

- mielőtt az adhd-t nem tudtam, addig azt gondoltam magamról hogy komplett hülye vagyok, mert ugye nem tudtam figyelni és mindig kinevettek, diákok/tanárok, mindenki

- ez nagyban hozzásegített a ma kialakult helyzethez, és sokan mondták hogy pszichológushoz kellene menni stb, na és az sem lehetséges

- mert velemszületett büszkeségem van (mind anyumnak/papámnak is volt), ami miatt semmilyen érzelmet nem mutatok ki (pl: temetéskor sírni) mert szégyenlem, és azt gondolom hogy ki fognak nevetni, és ezért se megyek pszichológushoz, mert akkor már nem vagyok ugye "tökéletes", mert szakemberhez fordultam...


Van kiút ebből az ördögi körből? Vagy vegyek be egyszerre sok fájdalomcsillapítót és a következő életben újra próbálkozzak???



2019. ápr. 6. 14:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem nézel ki rosszul, akkor van, a kinézet számít.
2019. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nem vagyok vallasos, de a buszkeseg nem veletlenul fobun, magaddal cseszel ki, ha nem vagy kepes felretenni es nagyon sokszor egy parkapcsolatban is kepesnek kell lenned felretenni a buszkeseget... masreszt nincs is mire fel buszkenek lenned... harmadreszt meg nem attol eros valaki ha nem meri vallalni az erzeseit a konnyeit, hanem eppen ellenkezoleg ebben a mai vilagban, hiszen embertelen es bizony bele fognak rugni az emberbe, szoval tokosnek kell lenni ahhoz, hogy valaki sirni merjen es tamadasi felulet mutasson magan :) szoval ez nem buszkeseg, ez gyavasag :D
2019. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 The pale emperor ***** válasza:
78%

Tehát nem dolgozol, nem is tervezed. Már itt elbuktál szerintem. Milyen dologtalan here életed van, már nem azért?

Te egy óriáscsecsemő vagy. Ki a bánatnak kéne egy ilyen?


Senkinek.

2019. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

"- az előző miatt állásom se volt még, tehát kb nyugdíjam se lesz már mert nem lesznek meg az évek"


Ha ez megnyugtat, nyugdíj az már senkinek sem lesz 50 alattiak közül, mert nincs aki megtermelje. 😎

2019. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

A fajdalomcsillapitotol nem fogsz atteleportalni a kovetkezo eletedbe. Viszont az altato + heliumot szivni maszkon keresztul palackbol, az igen. En igy csinalnam, es lehet fogom is.


Amugy eleg sok sulyosbito korulmenyed van. Nekem kb. fele ennyi, es 35 evesen majdnem ott tartok, mint te. Na jo, smaroltam mar, 20 evesen.


Magamnak valo vagyok, de inkabb kimozdulok, biciklizek, termeszetbe jarok. Nem jatszom semmilyen jatekkal, neha a NES emut eloveszem egy kis nosztalgiara (Contra, Battle City etc)


Nekem volt allasom, vallalkozasom is, kulfoldon is dolgoztam, EU-n kivul is. Nyugdijam nekem se sok lesz, ahogy ebbol a generaciobol senkinek.


Tosgyokeres budapesti vagyok, bar most faluhelyen vagyok (nem Magyarorszagon), sok dolog erdekel, hozza tudok szolni, eloadasokat is tartottam kulfoldon, idegen nyelven.


Nincs ADHD-m, csak 138-as IQ-m (nem eleg a Mensahoz, sajnos), iskolas koromban budapesti tanulmanyi versenyeken mind 1. helyen jutottam ki az orszagosra, 4 tantargybol voltam veretlen a budapesti forduloban. SZKT versenyen is budapesti 1. hellyel mentem az orszagosra. Az orszagos dontoben viszont 10. hely korul vegeztem ezekben a megmerettetesekben. Sajnos nem sikerult megnyernem. :(


En is kicsit lassan nyilok meg erzelmileg.


Nalad ez sokkal jobban halmozott, ugyhogy vond le a konzekvenciakat.


F35 szuz (hetero)

2019. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

1-es: hiába van meg a kinézet ha nem megyek sehova


2-es: nevezzük büszkeségnek, gyávaságnak, az mindegy, csak tény, hogy van nekem


3-as: nem tudok emberek között lenni, gondolom az adhd miatt, mert kb beszélgetni se tudok, az első két mondat után már nem is figyelek mit mond a másik

2019. ápr. 6. 15:03
 7/22 A kérdező kommentje:
5-ös: sztem máshol büszkélkedj, a te életpályádat tekintve nincs okod még pironkodni sem, nemhogy öngyilkosságot elkövetni...
2019. ápr. 6. 15:06
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz semmiféle tesztekkel! Először is találj magadnak munkát, akár segédmunkás alkalmi is szóba jöhet. Dolgozz kicsit, keress pénzt, fáradj el, tapasztald meg milyen érzés munka után fáradtan hazaesni. Ha ez megvan, utána pöröghetsz a barátnő témakörön. Pénz nélkül ilyen életúttal nem fogsz olyan nőt találni aki szóbaáll veled. Sőt, semmilyen nőt nem fogsz kapni.
2019. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Aki nem akar vàltoztatni, nem hajlandó tenni semmit, az mégis mit vàr az élettől? Nehogy már még te legyél felháborodva, hogy nem repül a szádba a sültgalamb.
2019. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

#7:


Nem forditasz magadra semmilyen energiat. Tehat ha nem vetsz, nem aratsz. Mig en eleg sok munkat feccolok magamra, folyamatosan gyarapitom a tudasomat, nincs olyan nap, hogy ne olvasnek, tehat en vetek, de nem aratok. Erzed a kulonbseget? Erzed, hogy ez mennyivel kiabranditobb, mint a te helyzeted?


Te 30 eves vagy. Neked, ha kiszallsz a kibeba szott szamitogep elol, siman osszejohet egy 22-25 eves csaj, mert abban a korban vagy meg.


Nekem mar elegge ketyeg az oram. Olyan helyzetbe sodort az elet, hogy a karrierem olyan helyhez kot, ahol nem lehet ismerkedni. Ki tudja meddig leszek itt. Egyelore megy a biznisz, ha nem megy, tovabballok. Ja, a fiatal feszes noi test nekem mar csak fenykepen lesz lathato (vagy ha elmegyek prostizni majd), mert az a vonat mar nekem elment, hiszen az en kulsom is romlik a korom miatt, a sulyomat is egyre nehezebb tartani. A merevedesem sem olyan, mint mondjuk 10-15 eve. Neked meg van eselyed!!! De zarora elott vagy 2 perccel.

2019. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!