Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Yip Man kung-fu nagymester...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yip Man kung-fu nagymester csak 163 cm magas volt és mégis mindenkit megvert. Akkor lányok, ti miért nem álltok szóba a 170 alatti pasikkal?

Figyelt kérdés

Egy csomószor amikor ismerkedni akarok, akkor szinte az elsők közt jön az a kérdés, hogy milyen magas vagyok. Szerencsémre 180 feletti vagyok, azonban tudom, hogy sok férfitársam nem ilyen szerencsés, és ilyenkor mindig rájuk gondolok, hogy szegények lehetnének akármilyen nemes lelkűek, jó humorérzékűek és vagyonosak már a startban vereségre vannak ítélve egy olyan tényező miatt amiért a legkevésbé sem tehetnek. Egy csomó jólelkű alacsony pasit ismerek, belegondolnom is szörnyű, hogy mily tragédia vár rájuk, csak mert nem jutott nekik oly kegy, mint pl nekem. És ugyanakkor szomorú is vagyok, hogy ilyen lényegtelen dolog miatt kitaszításra vannak determinálva.

Ami engem illet én nem az alapján döntenék, hogy egy nő milyen magas. Felőlem lehetne akár több mint egy fejjel magasabb vagy alacsonyabb is tőlem. Nem oszt nem szoroz. És sok férfit ismerek, akik hasonlóan gondolják, egyedül a nők válogatnak ennyire magasság szerint.


És itt térünk vissza a kérdéshez. Yip Man híres Wing Chun kung-fu nagymester mindössze csak 163 cm magas volt. És mégis olyan profi volt, hogy pl Bruce Lee is az ő tanítványa volt. Ezt csak azért írtam, hogy lássátok lányok, hogy attól még, hogy alacsony egy pasi lehet erős. Egy csomó kigyúrt alacsony pasit ismerek, meg egy csomó olyan alacsony pasit ismerek, akik pl simán elvernének engem verekedésben.



2019. ápr. 7. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Tölem a párom alacsonyabb :)
2019. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azért jövök a verekedéssel, mert ott be tudja valaki bizonyítani, hogy nem gyenge és igenis valaki. Mellesleg meg nem csak a bunyót írtam, felsoroltam még más dolgokat is korábbi kommenteimben.
2019. ápr. 8. 03:17
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy miért.


Olyan párt kell keresni, amelyiket nem zavarja - akad.

2019. ápr. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

#12 mert egy ember, csak verekedéssel tudja bebizonyítani hogy igenis valaki ugye? Meg persze ha elejt egy mammutot. Egyébként milyen évet írunk?


A problémádat természetesen értem, a lányoknál tényleg nem számít a férfi magassaga, amennyiben a férfi magas. :)


De olyan ez, mint a kövér lány. Valakinek tetszik, valakinek nem. Mondjuk a magasságodat a testsúlyoddal ellentétben nem tudod befolyásolni, azt azonban igen, hogy hol ismerkedsz. Pl. ha valaki alacsonyan társkeresőn, vagy más szóval egy húspiacon ismerkedik, az magára vessen. Ott csak egy maréknyi adat mindenki. (egy kis ge.. Na mindegy) Élőben elég ha a lánynál magaaabb vagy, 160 és az alatti lányból pedig annyi van, hogy dunát lehetne velük rekeszteni.

2019. ápr. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Na jó de ez ugyan úgy igaz lehet a lányokra is hogy egy vékony (deszka alkatú) csaj megver egy bögyös faros nőies alkatú lányt, akkor mérnem mindenki a sovány csajokkal akár kavarni?
2019. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

"Élőben elég ha a lánynál magaaabb vagy, 160 és az alatti lányból pedig annyi van, hogy dunát lehetne velük rekeszteni."


Én 160 alatt vagyok, akkor sem tetszenek a "hozzám illő" pasik. Lehet úgy mondani, hogy a magasság a fétisem.


Nemrég egy bevásárlóközpontban szembejött velem egy férfi, nálam alig magasabb, kb 160 cm. Az arca megszólalásig úgy nézett ki, mint Colin Firth-é, akiért 14 éves korom óta megveszek. De annyira hasonlított rá, hogy a szívem kihagyott egy dobbanást, mintha régi ismerőst látnék. És ekkor jöttem rá, hogy a szememben mennyit dob a magasság egy férfin. Mert azt a férfit nem találtam vonzónak. Ha magas lett volna, eskü leszólítottam volna.

2019. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

"hogy nem gyenge és igenis valaki. "


Nem ettől lesz valaki. Nálam azonnal elvágta magát az a pasi, aki ezt hiszi. Mondom ezt úgy, hogy 7 évig kuzdosportoltam, es ebből pár évet pont kung fut.

2019. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
34%
mert aki alacsony az lehet hogy mindenkit megver, de rövid a farka
2019. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!