Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés terén a nőknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés terén a nőknek mi a fontos? Mi az értékrendjük? Fiu vagyok. (tapasztalatom lent olvashato)

Figyelt kérdés

Azt, hogy a külsőségre mennek a nők.Először is,megfelelő magas légy, 180-190cm között. EZ AZ ALAPKÖVETELMÉNY!!! Ha pl. 160cm vagy jobb ha kútba ugrasz! Jobban jársz!


Ha megfelelő magas vagy, 80%-ban nyert ügyed van! Légy ez mellett lehetőleg kisportolt és a mai divatos, körszakállas macsó arcod van, ez nagyon bejön nekik.


Legyen rajtad divatos,jól álló menő cucc,farmer,..stb. Még tetkó is lehet a karodon,ettől még férfiasabbnak gondol a női logika és ha mindez megvan, bátran próbálkozhatsz!


Higyjétek el,aki így néz ki,azokra a nők szeme felcsillan...esélyt adnak neki és a többi már jöhet magától.


Még valami. Ez a sablonos felszínes szöveg,amit a nők mondanak láttatlanba,hogy: Jajj, legyen a fiu állhatatos,rendes,odaadó....blablabla...stb,ez marhaság!


Majd igen,...esetleg ha átmész az első külső filteren,amit leírtam az elején,a 185cm-től kezdve,akkor akkor megnézik a belső tulajdonságaidat is (VAGY NEM),így döntenek a nők a külsőség alapján,ez a fontos nekik,ez az értékrendjük!!


Ezért van ez a sok válás Magyarországon!



2019. ápr. 7. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom, hogy nehéz neked. De szerintem ha ezekkel foglalkozol csak még jobban megnehezíted és elrontod a kedvedet. Szerintem sz@rd le mik az elvárások, legyél olyan, ami szerinted klassz és bízd a sorsra, hogy lesz e csajod vagy nem. És, ha nem, akkor is élj egy jó életet. de amúgy, hogy jól vagy az eleve vonzó tudd lenni. Meg az is, ha vagy aki vagy.
2019. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Én azt nézem, hogy legyen értelmes, intelligens, művelt, tájékozott, legyen érdeklődési köre, fix munkája. És csak ezután nézem, hogy korban belefér-e, külsőre vonzó-e.
2019. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

minek teszel fel kérdést, ha előre gyártott elméletedet akarod csak igazolni?:D


najó, leírom a mi sztorinkat.

egyikünk sem topmodell. én egy szép arcú, testre kissé duci lány vagyok, nem kékbálna, de mínusz tíz-tizenöt kilóval lennék "jó nő". 25 vagyok. a párom 38, nem pénzes, albiban lakik, szociálisan sem túl aktív, mondjuk én sem. két különc kis emberke vagyunk akik tök jól egymásra találtak, ugyanazokat a zenéket szeretjük, ugyanolyan elcseszettül romantikus lelkületűek vagyunk, és tök jól inspiráljuk egymást, én már pl. 7-8 kilót fogytam, sokkal szebben öltözködöm, mert ő folyton bókol, és ez egy önerősítő kör, szeretnék tetszeni neki (meg persze magamnak, de mint olyan lány, akinek nem volt mindennapos hogy megnézik, bókolnak neki, stb stb, ez tökre megdobja az önbizalmam) és lassan már azt veszem észre mások is megnéznek, bár lereagálni még nem tudom :D

szóval a lényeg hogy ahelyett, hogy a sgged csapnosnád a földhöz és szar trollkérdéseket irogatnál gyakorira, kezd el a valóságban szétnézni, és észrevenni a halandó embereket:D

2019. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem volt 170 centinél magasabb párom. Olyan sem, aki a mai divatot nézve ne röhögte volna el magát. És hidd el, hogy veled nem a külsőd a probléma. Ebből a kis szösszenetből kiderült vagy 6 féle vörös zászló veled kapcsolatban.
2019. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért írsz ki kérdést, ha már van rá válaszod?(meg feltételezem nem is vagy kíváncsi a válaszokra, fōleg ha eltérnek a te véleményedtōl)
2019. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én saját tapasztalatom teljesen más, nem értek veled egyet. Nagyon sajnálom ha ilyen tapasztalataid vannak, de szerintem a nagy átlag nem ez. Nekem például a macsók nem is jönnek be, és egy kivétellel egy barátom sem volt atletikus testalkatú, es átlagban 170-175 centi magasak lehettek, de őszintén engem először az érdekelt hogy milyen a személyiségük, hogy tudok-e velük beszélgetni egyáltalán :D mert hiába egy Adonisz a pasi, hacsak nézegetni lehet de egy jót dumalni nem akkor semmi értelme :D ja és ha már must have tulajdonság: legyen jó humora, égimeszelő magasságok helyett
2019. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Biztosíthatlak, hogy a férfiakat is akkor érdekli a belső, ha a külső megvan.

Mégis ki akar egy neki nem tetszővel összejönni?


"Ha megfelelő magas vagy, 80%-ban nyert ügyed van! "

Tévedés.

2019. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak felszínes emberek, akik csak villogni akarnak a barátjukkal. Amúgy nagyon villogni talán leginkább egy határozott, harsány, nagyon barátságos, és eléggé magas pasival lehet feltűnni, kitűnni. Szal egy olyan nagyszájú, de mondjuk akár vicces, vagy akár komoly; akár beképzelt, akár nem , ilyen "laza csávóval", talán azzal tudják a legjobban észrevétetni magukat, ha ilyennel mászkálnak. Meg még tőlük akár lehet olyan nő, aki úgy van a pasikkal, hogy akár bunkó is lehet, meg esetlegesen beképzelt, csak legyen már valaki. (Itt meg picit zárójelbe tenném az önbizalomhiányt, ha neki már pl bárki jó, csak legyen valaki; még esetleg az igényeit, elképzeléseit is képes lejjebb adni, és még olyannal is , aki amúgy lehet, hogy be se jön neki. Ide még ide ehhez a bekezdéshez is ideraknám esetlegesen a pénzt; meg van még egy régi ilyen romantikus-drámás sorozat; és annak a kezdetén az épp házasodni készülő csaj azt mondja az uncsitesójának, hogy minek neki szerelem, az nem kell, mert az fájdalmat okoz. Az elég neki, hogy a pasi akivel házasodni fog, belé van bolondulva, de neki nem kell szerelem, merthogy megnyomoríthatja, meg elveheti az eszét, a józan belátását; meg ilyenek -nemtom pontosan, hogy mondja a csaj, de valami ilyet mondott benne; ja meg amúgy azt talán így nem mondta, hogy elég neki, hogy a pasi szereti; de meg lett említve, hogy a pasiról meg totál úgy tudja, hogy belé van zúgva. Mármint a csaj mondta, hogy a pasi belé van zúgva , tehát a csaj azt tudja a pasiról [amúgy rosszulXD], hogy szerelmes őbelé. :))


Vannak akik a pénzes pasikra hajtanak, vagy azért, mert akkor éreznék magukat anyagi biztonságban (pénzügyi, tehát jut elegendő minden szükségletre étel, ital, számlák, stb); és vannak , akiknek meg direkt azért kell gazdag pasi, mert amúgy az ember alapból totál nem érdekli őket, szal ez is picit felszínes; na szóval viszont tud venni nekik szép új kabátot, szép új csizmát, amikor ők (ezek a nők) kitalálják maguknak, tehát itt ilyenkor a szeretet, az érzelmi kötődés nem fontos náluk.


Van akinek meg pl az a fontos, hogy a másik legyen jószívű, kedves, érzelmes, empatikus is, meg ilyenek. Ja és ezen belül még van, akinek számít, hogy mennyire jóképű (tehát a csajnak mennyire az esete) az illető, meg vannak, akiknek nem; meg vannak, akiknek számít a testalkat, vannak , akiknek nem. Én ezt is így külön választanám, hogy arc és testalkat külön. Pl valaki szereti, ha szépek a másiknak az arcvonásai, de mondjuk ha bizonyos mértékkel 'kövér', akkor nem zavarja. Valakik meg mondjuk kimondottan az izmosra mennek.

2019. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó 😂

Azt lehagytad, hogy pénze is legyen meg menő autója...

N27

2019. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*amúgy nem nagy spoiler, már rögtön kiderül az elején, hogy igazából a pasi másba szerelmes:)
2019. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!