Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha 30 felett nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 30 felett nem volt még senkim, és az igényeim nem lejjebb, hanem egyre feljebb teszem?

Figyelt kérdés
Régebben a "csúnyábbacska nővel" is szívesen ismerkedtem, most már alap, hogy csinos nőknél próbálkozom, mivel nem tudnék olyanhoz vonzódni akit nem találok vonzónak, de ez gondolom mindenkinél alap. Másrészt ha megismersz egy alapból vonzó nőt aki jófej, akkor ő vonzó és jófej marad. Ha viszont egy kevésbé vonzó nőt ismersz meg, az később ha mondjuk lefogy 30 kilót és már csinosnak meg szépnek gondolja magát, akkor beképzelt s_ggfejjé válik. Legyen alapból szép és akkor nem vált személyiséget. Sajnos tapasztalat. Más is gondolkodik így, nektek mi a véleményetek erről?

2019. ápr. 13. 12:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindegy, hogy hova teszed az igényeid, ha még nem volt senki?


Tök mindegy, hogy csúnya nővel nem jössz össze vagy széppel. Az eredmény ugyanaz.

2019. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

Aggszűz vagy,és egyre jobban válogatsz..

Persze hogy normális vagy :D

2019. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én lejjebb adtam, de nem ment a szex része a dolognak. Nem izgultam fel. Sajnos a partner jóval idősebb volt, és nem túl dekoratív. Adtam neki egy esélyt, de nem ment :(
2019. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha az a célod, hogy egyedül öregedj meg, akkor nem, hogy normális, de zseniális húzás.
2019. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
10es....miért? Szerinted ha 178 centis 80 kilós diplomás normális humoros sportos emberként 30 felett nem volt párom, akkor mindenképp be kell érnem az első szembejövő nővel, mert ha nem, akkor nálam van gond? Elég érdekes világszemléleted van.
2019. ápr. 14. 00:53
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem kell beérned bárkivel.


De a jelek szerint képtelen voltál eddig is megszerezni akár csak 1db számodra is nagyon minimálisan elfogadható nőt. Akkor mit spilázol azon, hogy milyen magasan van az a léc, amihez úgysem találsz nőt?


És hidd el öregem, ez nem a te kinézetd és az elvárásaid függvénye. Veled nagyon más a gond, amit nem megoldasz, hanem pótcselekvésként kijelented, hogy akkor te emeled a szintet.



Kb olyan vagy, mint aki a BKV-n zötykölődik minden nap, de egyre pontosabb elképzelése van, hogy BMW alatt ő nem vesz kocsit, de az is minimum egy 400 lóerős darab kell, hogy legyen.


Mindeközben nincs jogsija, Nem tud vezetni, és valójában nagyon nem az a kérdés, hogy milyen autóba hajlandó beszállni, hanem, hogy valaha megtanul e vezetni.

Persze, ahelyett, hogy ezen pörögne, inkább holnap hozzáteszi, hogy a kocsi a limitált kiadású legyen, mert ő olyan komoly diplomás ember, hogy a sima nem való neki.

2019. ápr. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
10-es vagyok. Épp ki akartam fejteni bővebben a véleményemet, de a 16-os válaszoló ezt nagyon jól leírta.
2019. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
16 és 10: Az autós analógiád alapján elmondom, én hogyan látom. Jelenleg BKV-val járok. Megteszek mindent, hogy egy átlag autóm legyen. Jogsit, 3millió félretéve, stb tehát minden stimmelne velem. Egy használt suzuki kereskedésben viszont közlik "öreg, nem gondolod, hogy 3 milláért inkább a rozsdás rollerek között kellene nézelődnöd?" (és a válaszaitok alapján szerintetek ezt kellene elfogadni) Én pedig nem így gondolom. Hanem inkább gyűjtök még és megcélzom a KIA kereskedést.... Addig pedig inkább a BKV. Értitek.
2019. ápr. 15. 18:20
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nevetséges vagy és így még sokáig nem lesz nőd.
2019. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19: Miért lennék az? Fejtsd ki kérlek.
2019. ápr. 15. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!