Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy soha nem lesz egy normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Hiszen fiatal vagyok még, állítólag szép is és normális , aki nem a faaszról faaszra megy. Mindig van olyan , aki tetszik , akivel el tudnék képzelni többet. De valamiért a beszélgetésnél vagy talán a találkozásnál nem lesz több. Vagy az én részemről , mert kiderül számomra , hogy szexet akar vagy éppen nem volt annyira szimpatikus , vagy a pasi tűnik el . Nem tartom magamat önbizalomhiányos csajnak , de ennyi kudarcba fulladt ismerkedés utána már elment a kedvem mindentől és mindenkitől. 😏

Nem tudom mit csinalhatok rosszul.



2019. ápr. 13. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 2 éve nincs senkim és nem agyalok ezen. Ha még nem lesz 2 évig akkor sem. Én sem megyek bele egyéjszakás játszmákba, nekem az nem menne. 20 éves vagyok van még időm. Ne stresszelj rajta annál rosszabb. Úgyis mindig akkor jön az életedbe valaki amikor nem is számítasz rá.🙂
2019. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Valaki olyan értelmes választ tud adni 🤦🏽‍♀️

A többieknek köszi , ment a zöld pacsi! Próbálok nem aggódni, meg ezen agyalni , de gyakran előjön. Sajnos aterzem a viszonzatlan szerelmet...

2019. ápr. 13. 21:20
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

#6 Mibōl szoktad megállapítani, hogy csak lyuk vagy a másiknak?

A #2-es válaszban nem errōl írtak, tehát szövegértési gondjaid lehetnek:)) Elōfordul, hogy az ember olyanokat utasít el apró kifogások miatt, akiket késōbb megbán. Egy férfi arról nem tehet, ha te rásütöd indokolatlanul, hogy ō csak lyukra megy és ezzel dedradálod ōt. Legalábbis mi az indokod arra, hogy ezt gondold?

2019. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
degradálod ōt*
2019. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Azért le lehet venni. Volt olyan , aki egész randin inkább a szex téma fele ment és én , maga a szemelyisegem nem érdekelte. 🙂 teljesen egyértelmű.

Valakit azért utasítottam el , mert nem volt szimpatikus , amit már írtam. Csak azért nem leszek valakivel, hogy legyen valakim , az nem ém vagyok. 🙂

2019. ápr. 14. 10:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok olyan fiú aki szexet kivéve minden érdekel a másikban? :D
2019. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!