Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri nagyon helyes pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri nagyon helyes pasiként regisztrálnom tinderre és így legalább a személyiségemet ismerik meg és randin majd esetleg szemet hunynak hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Csak megpróbálkoztam saját képemmel is és egyszerűen senki nem írt vissza. Tinderen is 0 match volt pedig mindenkit jobbra húztam
2019. ápr. 13. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert előbb utóbb találkozni is kell és a csalódáskor, mert csalódás lesz az hogy más vagy mint mutattál, tehát a csalódáskor faképnél hagynak.
2019. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi kapcsolatnál inkább számít a külső, komolynál meg már relatív, hogy kinek összességében véve mi jön be vagy mi nem. Ha tudsz rá áldozni, elmehetnél egy profi fotózásra, jó beállításokkal bárkiről tudnak előnyös képet csinálni. De akkor utána persze a valóságban is próbálj jobb ruhát felvenni, kihozni magadból a legjobbat. Teljesen átverni a másikat nem érdemes, úgysem fog megtörténni a dolog, ha nem is hasonlítasz arra, akit a képen látott az illető.
2019. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is sokat mutat a személyiségedből, hogy hazudsz. Ez már önmagában ok, hogy látni se akarjon többet.
2019. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Figyelj lényegtelen hogy mennyire vagy helyes ha komolyabb kapcsolatot akarsz akkor a belső legalább vagy akar többet is ér!
2019. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja + ha hazudsz akkor az már eleve rossz! Pont hogy akkor azt fogjak gondolni hogy a belsőd is egy nagy rakás kaksimaksi...
2019. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj ilyeneket, ha már az ismerkedés legelején hazudsz a másiknak, abból tuti nem lesz soha komoly kapcsolat.
2019. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a személyiségedről az első benyomásom hogy hazug vagy, az nem túl jó kiindulási pont.
2019. ápr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne probalkozz. Velem ezt csaj csinalta meg.... gondolhatod mi lett a vége.
2019. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!