Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randi után várja, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után várja, hogy én keressem vagy nem jöttem be neki eléggé?

Figyelt kérdés
Találkoztunk és utána randi után közvetlenül írta, hogy nagyon tetszem neki és jól érezte magát velem. Azóta kicsit elfoglalt voltam (amiről tudott) de azóta nem írt. Pedig írtam, hogy aranyosnak találtam őt.
2019. ápr. 15. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel veszteni nem vesztesz semmit, miert nem hivod el valahova most te?

Pl kedden mesz egy kiallitasra/koncertre/moziba stb es nincs kedve veled jonni?

Ez azert jo, mert nem tole teszed fuggove a dolgot, es ha nem er ra, akkor a valaszabol meg fogod latni, hogy mi van.

Mert ha bejottel neki, de nem er ra, akkor javasolni fog valami mast.

Ha nem jottel be neki, akkor vagy nem is valaszol, vagy csak annyit fog mondani, hogy bocs, de elfoglalt.

2019. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaja. Kezdeményezheted a köv talit
2019. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha csak annyit írtál, hogy "aranyos vagy", arra nehéz mit reagálni. Esetleg még lekoptató szövegnek is értelmezheti. "Hát cuki voltál, de csak ennyi." Hívd el valahová.
2019. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!