Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel kompenzálhatja egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kompenzálhatja egy nő, ha nincs szerencséje a munkával, karrierrel? Vagy ne is álmodjon kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 19:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Napközben menjen le a hambi, este meg a bugyi :-)
2019. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Jók ezek a trollkérdések, a nőknél a karrier inkább hátrány elárulom, a férfiak szeretik a pátyolgatásra, segítségre szoruló nőket, a hideg kirázza őket a karrierista nőktől.
2019. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Látod, mire viszed. Valami kedves hímsovi közli, hogy semmi gond, csak engedd s.ggbe meg nyeld le, aztán indíts a konyhába. Nem lennék annak a nőnek a helyébe.
2019. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Némelyik kissé megnyugtató.

úgy vettem észre, hogy nem a személyiségemmel, megjelenésemmel van gond, hanem inkább hamar kiderül, hogy nagyon pályatévesztett vagyok és amilyen munkákban esélyem van elhelyezkedni, azok nagyon távol állnak tőlem. Ráadásul azért sem vagyok a munkáltatók és a kollégák kedvence, mert nem vagyok az a pörgös, hiperaktív típus,mindenhová olyat keresnek...De ezeken nem nagyon tudok változtatni. Eléggé elszomorít.


Nem kamu kérdés.Miért lenne az? Mintha a nőknek olyan könnyű lenne munkát, társat találni. Dehogyis könnyű!



"Kedvelik az olyan nőket, aki pátyolgatásra, segítségre szorul" ?

Hát, én még ilyen férfival életemben nem találkoztam. Igaz, nem is vennék észre rajtam szerintem, hogy néha nekem is jól esne a segítség, "pátyolgatás", nem szoktam siránkozni, úgyhogy inkább azt kapom meg hogy "erős csaj vagy, megoldod"....Mert az a látszat.

2019. ápr. 17. 19:38
 15/16 anonim ***** válasza:
14: És miért kell másnak látszanod, mint amilyen valójában vagy? Nem lehet, hogy ez is a gond, hogy nem magadat adod?
2019. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A jó szex és a kedvesség se tuti..Minkettot megadtam és simán elengedett.
2019. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!