Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit léptek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit léptek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok, állítólag helyes arcú, szakállas, mosolygós. Inkább introvertáltabb személyiség, megválogatom kit engedek közel, nem vagyok divatember. Sokat, sokféleképpen próbálkoztam (személyesen, neten), de már jó ideje semmi nem jön össze. Ezért érdekelne, hogy akik ilyen helyzetben vannak, hogy motiválják magukat?

2019. ápr. 17. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Képet.
2019. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(inkább)introventált személyiségnek már eleve nehezebb ismerkedni, főleg a mai rohanó, egymással mélyebben nem ismerkedő világban.

Manapság annak se könnyű aki nyitott,könnyen ismerkedik, így is adott a visszautasítás.


Azzal motiváld magad,hogy eleve Hozzád hasonló, mélyebb érzésű,komolyabb gondolkodású lányokat keress.Olyan "szeret olvasni" típust. Bizonyára a bulizós plázacicák között kevesebb sikerélményed lesz még ha dekoratívabbak is mint az előzőekben írt lányok.


Tanulsz, dolgozol?Ha tanulsz még könnyebb helyzetben vagy., ha viszont dolgozol eléggé leszűkül a kör ahol zárkózottabbként ismerkedhetsz.

2019. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezzel tisztában vagyok, nem plázalányokat keresek.
2019. ápr. 17. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a válaszodhoz hasonlóan az ismerkedésnél is ilyen szűkszavú,lezáró vagy,valóban nehéz ismerkedned.
2019. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit vársz írjam le az élettörténetem a kommentedre? Ne röhögtess....
2019. ápr. 17. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mit vársz írjam le az élettörténetem a kommentedre? Ne röhögtess...."


Igazából az sokat segítene, ha kicsit kifejtenéd, hogy mivel töltöd legtöbbször a napjaidat és hogyan próbálkozol, leginkább élőben. Ebből már ki lehetne indulni.

2019. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!