Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy törődjek bele abba hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törődjek bele abba hogy nekem valószínüleg sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Rengeteg lánynál próbálkoztam, de tényleg, és egy lánnyal sem jött össze. A kinézetem még be is jön nekik általában. De még sem vagyok jó nekik. Pedig én normális kapcsolatot szeretnék.

Azt nem értem hogy rengeteg lány panaszkodik arra hogy nem lehet normális fiút találni, mert nem foglalkozik vele, vagy csak szexre kell. De én, meg szerintem sok más fiú is rendes kapcsolatot szeretne de ők még sem kellenek. Inkább az olyan fiúkat választják akik csak kihasználják és nem szeretik őket. Aztán meg csalódnak és sírnak. De még sem választanak kicsit szolidabb fiút aki valószínüleg tényleg szeretné őt.


Ti is így látjátok?


2019. ápr. 20. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Úgy hogy keresel egy más típusú életcélt.

(Mellesleg ezt már úgy 1 millióan megkérdezték eddig. Lerohadna a kezetek ha használnátok a keresőt ?)

2019. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lili8989 ***** válasza:
60%

Igen, én is így látom! A férfiaknak (tisztelet a kivételnek) a ribizlis kinezetű Nők kellenek. Nyafog az összes pasi a munkahelyemen is, hogy nincs nornális Nő, mind k....va, megint átb...ott, de ha mondom, hogy van esetleg szingli barátnőm, akkor "mutassak képet"- én mutatok képet: "jaaaaaaaa hát Ő nem jo", van rajta túlsúly/szemuveges stb. - Egyik kutya masik eb.

Ha a ferfi a kulsoseg alapján dönt, az rendben van, ha a Nő teszi ugyanezt, pénzéhes k.....va! - Vígasztaljon a tudat, ha tényleg normalis vagy, előbb utobb összejön majd egy nornális Nő!

2019. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: Miért, abból, hogy normális, következik, hogy csúnyának kell lenni? Vagy ha szép vagy, akkor egyből tahónak?
2019. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2: Azért is kérdezem, mert volt egy ismerősöm aki erősen túlsúlyos szemüveges csajként nagyon vonzó kedves személyiségű nő volt, lefogyott, kontaklencse stb... és már Miss Beképzelt liba vált belőle. Ez általános? Aki normális az csak előnytelen külsejű lehet, mert ha nem , akkor fejébe száll, hogy "már jól néz ki"?
2019. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törődj bele és ne itt nyafogj minden nap !
2019. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!