Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen egy kapcsolatom se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen egy kapcsolatom se volt, valószínűleg nem is lesz?

Figyelt kérdés

Ugyanezt a kérdést feltettem már itt 18 évesen is, aztán 21 és 23 évesen is. Semmi se változott.


Csak fizetős lányokkal volt szexuális kapcsolatom eddig, de már azokhoz se járok jó ideje, mert reméltem, hogy lehet normális kapcsolatom és nem akarom , hogy ez a dolog jelen legyen.


Bár nem kezdeményezek mert már teljesen elment önbizalmam a csajozás terén, tehát nem is reális , hogy lesz kapcsolatom, de rossz belegondolni, hogy örökké egyedül leszek, illetve nagyon kellemetlen ha bárki kérdezi, hogy nős vagyok vagy akármi , nem hogy nős, még kapcsolatom se volt.


Na meg ha jönne is valaki aki kedvel ha megtudja , hogy sose volt barátnőm még 26 évesen egyből arra gondol, hogy valami gond van.. Ördögi kör ez az egész.


2019. ápr. 13. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
itt ha megkérdezed 18 évesen azt válaszolják nyugi,nekik is 20 évesen lett előszőr,ha 22 évesen kérdezed meg,nyugi nkik is 25 évesen lett előszőr :D
2019. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Na meg ha jönne is valaki aki kedvel ha megtudja , hogy sose volt barátnőm még 26 évesen egyből arra gondol, hogy valami gond van..


és van is gond,azt nekem ne akard bemesélni hogy lehetett volna nőd,akartál de nemlett ergó valami miatt nem volt

2019. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

- Külsőd?

- Lakhelyed?

- Lóvéd?

- Dumád?


Fogyatékosok és feketék is találnak csajt, te hogy hogy nem?

2019. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fogyatékosok és feketék is találnak csajt, te hogy hogy nem?


nem hiszem hogy egy fogyatékos férfinak jó lenne a dumája

2019. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3


- Külsőd? Átlagos, csúnyának nem mondanám magam semmiképpen. Voltak régen bulikba kavarásaim egész jó csajokkal, csak sose mertem tovább vinni a dolgot, illetve volt amikor nem is volt lehetőség mert másnap már feledésbe merült.


- Lakhelyed?

Saját lakásomban élek ami teljesen fel van újítva és a berendezés is új és modern.


- Lóvéd?

Van pénzem. ( Nem keresek "sokat" , de saját lakás révén tudok félre tenni, tehát az, hogy bármilyen étterembe beüljünk vagy leugorjunk wellnes hétvégére valahova az nem jelentene gondot)


- Dumád?

Szerintem jó dumám van meg ismerősök szerint is, viszont ez csak ittas állapotban jön elő mivel eléggé gátlásos vagyok. Csajoknál főleg. Na meg a tudat bennem van, hogy sose volt barátnőm tehát ez elég nagy hendikep.

2019. ápr. 13. 15:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát az valóban érdekes ha meg vannak a skilljeid de nem jutottál el egy kapcsolatig. Pl én tini koromban sem voltam egy menő csávó jó szövegem sem volt , okos sem voltam , még is volt barátnőm.
2019. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondhatni rettegek a kezdeményezéstől meg úgy az egésztől.
2019. ápr. 13. 16:12
 8/10 A kérdező kommentje:
A másik, hogy magasak az elvárásaim. Csúnya csajt össze tudnék szedni nagyobb valószínűséggel, de akkor inkább a semmi.
2019. ápr. 13. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Elmondom neked, hogy a legtöbb nőnek az jön be ha látja, hogy tepersz érte és nem hagyod békén (persze jó értelemben, mindig keresed stb.).

A gátlások meg randi közben úgyis lekerülnek ahogy halad a beszélgetés. Arra az esetre ha elakadnál legyen mindig valami előre bekészített téma.

2019. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csúnya csajt össze tudsz szedni, és az zavar, hogy egy kapcsolatod se volt, akkor szedd össze azt az egy csúnyát, nyomj le vele 1-2 évet, és aztán rájössz, kell-e ez neked. Nem az, hogy csúnyával vagy, hanem hogy milyen egy kapcsolat. Néha fárasztó tud lenni. Mikor jön a hétvége, és pihennél, de épp plázázni kell menni, vagy bármi ilyesmi. Persze ez csak nekünk, kockáknak baj, más lehet, hogy nem szívesen ül otthon.

Egyébként én a szüzességem elvesztése után felbátorodtam, csak úgy jártam, hogy utána is abban a kapcsolatban maradtam, így nem volt már kit meghódítani. Szóval ha már voltál prostinál, elvileg az is dobhatott az egódon.

A válaszom, hogy valószínű lesz, de ehhez az kell, hogy ne a neten tedd fel 3 évente ugyanazt a kérdést.

28F

2019. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!