Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, hogy itt egyesek hamis reményt adnak?

Figyelt kérdés
Sok kérdést olvastam, ahol próbálnak hamis reményt csöpögtetni a gátlásos, ronda férfiaknak, hogy nekik is lehet valakijük, aki szereti. Mindezt alátámasztandó még történeteket is írnak, aminek a hitelessége enyhén szólva is kétséges, hiszen nem lehet megggyőződni, hogy valósak-e.
2019. ápr. 22. 07:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

@3

Az igényekről a napokban írtam egy választ, ami természetesen le lett pontozva, annak ellenére, hogy látszólag mindenki egyetértett vele. Keresd vissza, jó szórakozást hozzá! Lényeg a lényeg, ez nem úgy működik, hogy két percig koncentrálok, és egyből a lezüllött, fogatlan Kolompárné fog érdekelni.


@7

Ezek a tanácsok, azért tegyük hozzá, hogy 90%-ban abban merülnek, ki, hogy "sportolj", 9%-ot meg a "járj társaságba" c. örökbecsű tesz ki. Aztán ha az ember leírja, hogy nem érdekli a sport, akkor felháborodottan széttárják a karjuk, mert "jaaa, hát akkor mit vársz?", aki meg eljár bárokba vagy valamilyen tanfolyamra vagy akárhova, és ott sem talál senkit, akkor meg le van hülyézve, mert barátokkal kellett volna mennie, egyedül fölösleges (bzmeg, ha lennének barátai az embernek, akkor nem járna szerinted társaságba alapból?!). A maradék 1% meg valami tényleg hasznos tippet ad, de ilyen évente egyszer van legfeljebb.

2019. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#6-os, érdekes dolog ez az "alaptalan önbizalom", nekem folyton azt tanácsolják, hogy feljeszd az önbizalmadat, meghogy LEGYEN önbizalmad (Csiribú-csiribá, legyen...!

Ja, hogyha létezik olyan, hogy alap, és nekem nincs meg, akkor mégis mire építkezzek...?

Most akkor mi az igazság...?

2019. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én szoktam mesélni történeteket, de nem hazudok. Valójában fontos tisztába lenned magaddal, ki vagy, mi a célod, honnan jöttél, hová tartasz. Ez ad magabiztosságot. Ha nincs önbizalmad, azt megérzik és elkerülnek. De a boldogsághoz/megelégedettséghez nem kell nő, azt magadban kell megtalálni. Mindenki máshol/másban keresi a boldogságot, ezért akarnak birtokolni embereket, hogy megmaradjon a boldogságuk. Ez hiba. Ha erőszakosan keresed a nőket, elkerülnek, ha belül rendben leszel, vonzani fogod őket. Valami ilyesmi. Nem tudom hány éves vagy, de talán már nem kéne játszanod. Az élet nem ingyen vidámpark (Gunagriha). Foglalkozz inkább önismerettel. Nem a jóképűségtől lesz barátnőd. A gátlásos emberek félelemben élnek, félnek, hogy mi van, ha nem lesznek elég jók valakinek. Fogadd el magad és szeresd magad a hibáiddal együtt.
2019. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igazad van. Félelemben éltem eddig, de már úgy állok hozzá, hogy akinek nem vagyok elég jó, az menjen a búsba.

2019. ápr. 25. 15:14
 25/27 anonim ***** válasza:

Mert azt mondani valakire, hogy ronda vagy ezért ne akarj neked tetsző nőt, az egyrészt bunkóság és ez csak olaj a tűzre, semmit se segít, másrészt politikailag inkorrekt, mivel hierarchiát implikál. Amikor valaki valakit szembesít a "fájdalmas igazsággal" az még nem biztos, hogy neki van igaza. Mivel attól, hogy valaki nem született mittudomén filmsztár kinézettel még lehet egy neki tetsző barátnője.

Aki a saját "igazsága" miatt sért másikat az nem csak az igazságtalan hierarchikus rendszert támogatja hanem hozzájárul a további önbizalomhiányos és lelki beteg emberek kialakulásához. Mivel a konformizmus és a megfelelési vágy miatt van ennyi lelkibeteg, önbizalomhiányos ember, ezért kéne kerülni az ilyen "fájdalmas igazságra" való szembesítés ami csak egy hamis igazság.

2019. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
31%
Növesszetek önbizalmat és hozzá persze pénztárcát is:D
2019. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Önbizalmat meg hogy növesszek? Momentán annyit tudok tenni, hogy mondogatom magamnak, hogy szeretem magam.
2019. dec. 25. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!