Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem idegesít màr a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít màr a nők àllandó panaszkodása, hogy "miért nem akar sok pasi komoly kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Miért akarnànak?


Aki sikerre hangolt, mint én, az ezt csinàlja:


Tanul, dolgozik, utazgat, sportol, és ezek MELLETT csajozik, tehàt aktív szexuàlis élete van.


Nem kell komoly kapcsolat.


Ha mondjuk egy lúzer lennék, lehet én is komoly kapcsolatra vadàsznék, hogy legyen egy nő mellettem, meg el tudjak menekülni otthonról. De így nem kell felesleges.


Majd később, talàn, most szükségtelen.


2019. ápr. 22. 11:35
1 2 3 4
 11/32 marcipántea ***** válasza:
91%

Oké, te így látod jónak, neked így jó, egészségedre, kívánjuk, hogy legyen ebben szerencséd.

De most ezen felül mit mondjunk még neked, ha az ellentétes álláspontot nem veszed jó néven? :D virtuális vállonveregetés - kinek a pap, kinek a papné. Nem vagyunk egyformák.

2019. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon gyerekes vagy.

Neked nehéz felfognod, hogy mindenki másféle kapcsolatra vágyik? Vagy egyszerűen sanyarúan érint, hogy hosszútávon senki nem visel el?

2019. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem izgat, aki màsképp gondolkodik.


Az idegesít, hogy folyton ezt hallom, màr nőismerőseimtől is.


A sikeres férfiak túlnyomó többsége nem él kapcsolatban, hanem vagy ismerkedik össze-vissza vagy cserélgetik egymàs közt a legjobb luxusprostik telefonszàmàt.


Aki meg igen, annak egy mégsikeresebb (vagy élelmesebb) pasas dugja a nőjét. Lövésed sincs róla, hogy a gazdag pasik csajai miként vélekednek a dolgokról, mert nem mozogsz olyan körben. Én igen, szóval nekem ne magyaràzz.


De tényleg pakolok, mert csomagolnom kell. Majd este 8 fele benézek és talàn reagàlok ha lesz értelmes vàlasz.

2019. ápr. 22. 12:07
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

És miért pattogsz ezen? XD

Komolyan nevetséges, de menj pakolni, te nagyember.

2019. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%

Olyan attitűdöd van, hogy az isten mentsen meg tőle.


Miért dobod fel a témát ha csak a saját igazadat vagy hajlandó szajkózni?

2019. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%
Gyertek ide incelek ehhez a kérdéshez...., ezt a pasit kell leszerelnetek és a hasonlókat, és felszabadul egy csomó nő! Ne a nőkre anyázzatok állandóan hanem az ilyenekre. Látjátok hogy ő lúzerezik nektek.
2019. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%
Mert lenyúlták Élete Szerelmét, és így dolgozza fel a sértett kisfiú. :)))
2019. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Aki meg igen, annak egy mégsikeresebb (vagy élelmesebb) pasas dugja a nőjét. Lövésed sincs róla, hogy a gazdag pasik csajai miként vélekednek a dolgokról, mert nem mozogsz olyan körben. Én igen, szóval nekem ne magyaràzz."

Mert a gazdag pasiknak ha nincs eszük, akkor csak golddiggert tudnak felszedni.

Viszont én nem adok az ilyen nők véleményére.

2019. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg azok a lúzer pasik, akik egy állandó kapcsolatban nyalják az asszony seggét, igazi papucsként. :XD
2019. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
A papucsnak nincs nyelve, csak szólok
2019. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!