Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem idegesít màr a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít màr a nők àllandó panaszkodása, hogy "miért nem akar sok pasi komoly kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Miért akarnànak?


Aki sikerre hangolt, mint én, az ezt csinàlja:


Tanul, dolgozik, utazgat, sportol, és ezek MELLETT csajozik, tehàt aktív szexuàlis élete van.


Nem kell komoly kapcsolat.


Ha mondjuk egy lúzer lennék, lehet én is komoly kapcsolatra vadàsznék, hogy legyen egy nő mellettem, meg el tudjak menekülni otthonról. De így nem kell felesleges.


Majd később, talàn, most szükségtelen.


2019. ápr. 22. 11:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább írd meg a leckédet, nyomika! :-D
2019. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Az osszes altalam ismert sikeres pasi hazassagban el

Ott van mogottuk egy olyan no aki biztositja nekik a nyugalmat biztonsagot otthont


De meg egy aprosag a flort az csak flort

En is szoktam de ettol meg nem maszok bele egy pocs agyaba, inkabb hagyom h azt higgyen amit akar en meg tudom az igazsagot...

2019. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
23%

Nem csak téged. Tényleg idegesítő, hogy mennyi férfi keres komoly kapcsolatot, de rajtuk átnéznek a nők, vagy hitegetve felhőztetik, aztán "nincs meg a kémia", stb.

Aztán mikor a belőtt sérójú bmw-t támasztó napszermcsis divatinges viking dugja-dobja őket, akkor "miért nem akar sok pasi komoly kapcsolatot".

2019. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Most elképzelem, ahogy a sikeres, gazdag üzletember felrak ide egy ilyen kérdést, utána meg lenyom egy ilyen szöveget: "nagyon gàzak vagytok. Na de én lépek mert pakolok. Hello."

:DDD

Jól van kisgyerek, lejárt az egy óra, add vissza anyádnak a gépet, hogy nézegesse a recepteket.

2019. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%

"Aztán mikor a belőtt sérójú bmw-t támasztó napszermcsis divatinges viking dugja-dobja őket, akkor "miért nem akar sok pasi komoly kapcsolatot"." Igen, az összes nőt ilyenek dugják, még nagymamádat is lol. Komolyan....nézzetek már körül legalább akkor amikor lementek kenyérért vagy bámri másért. Egyáltalán kimozdultok az utcára?

Vannak béenvés kopasz gyökerek, de azok olyanok is, vagy ti akkor ezek szerint csak az ilyen nőket veszitek észre:


[link]

2019. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne érts, nem nagyidat akartam szidni...remélem átment, csak kicsit durván fogalmaztam, elnézést.
2019. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"

A sikeres férfiak túlnyomó többsége nem él kapcsolatban, "


Az általam ismert sikeres férfiak vagy házasságban, vagy több éves komoly kapcsolatban élnek.


A kis wannabe majmok próbálják eljátszani a nagy macsót.

2019. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%

Ja, a panaszkodás idegesítō. Nem csak párkapcsolatban, hanem úgy minden téren.


Amúgy mi értelme a kérdésednek? Az hogy te mit kezdesz az életeddel, az a te dolgod. Biztos vagyok benne, hogy ezeknek a nōknek nem az a bajuk, hogy Te nem akarsz komoly kapcsolatot velük, hanen általánosságban a férfiak. Nem rád kíváncsiak, hanem olyan férfira, akivel lehetne komoly. Az kit érdekel, hogy neked nem kell komoly kapcsolat? Elég gáz, hogy azt hiszed körülötted forog a világ.

2019. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Xar lehet ilyen felszínes “világban” élni, őszintén sajnállak... remélem, majd kinövöd, és részese leszel egy igazi, őszinte szerelmen/szereteten alapuló kapcsolatnak. Sok sikert!
2019. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#25 csak egy példa volt, nem pont ilyenek, hanem hasonlók. Ezt látom 95%-ban akármerre nézek, akármilyen nőkre. Tök átlag, orvosis egyetemista csaj is ugyan így pl.


Aztán panaszkodnak.

2019. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!