Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerda délután van, szombatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerda délután van, szombatra szerettem volna elhívni találkozni, de azt írta erre még hétvége előtt visszatérünk. Ez lekoptatás?

Figyelt kérdés
Ráadásul én vagyok a nő, én kezdeményeztem, pár napja beszélgetünk neten, és most én vetettem fel a szombati találkozót is. Válasznak csak ennyit kaptam, hogy visszatérünk rá hétvége előtt, semmi mást nem írt. Amúgy látásból ismerjük egymást, tehát azt már gondolom el tudta dönteni hogy bejövök e neki. De ezek szerint nem? Csak udvariasságból/unalomból beszélgetett velem az elmúlt 3 nap?
2019. ápr. 24. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Te, az nem lehet, hogy van neki olyanja, hogy ÉLET?

Tudod, ahol bármikor közbejöhet valami.

2019. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Eddig én azt tapasztaltam, hogy az ilyenek majd akkor foglalkoznak veled, ha éppen ráérnek, és nincs más. Vagy ha tombolnak bennük a hormonok. Aztán meg meglátod őket mással enyelegni.

Eleve nem jó ómen, hogy te hoztad fel a találkozót.

2019. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én elhívtam randira, úgy csinált mintha tetszett is volna neki, majd a randi előtti napon azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot
2019. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Hány évesek vagytok?

Simán lehet, hogy tervbe van valami programja a hétvégére, de még nem beszélte le véglegesre. Ha veszi a fáradságot és visszahív és ha nem jú az időpont kezdeményez egy másikat, akkor van esélyed. Ha nem jelentkezik, vagy SMS lemondja és nincs folytatás, akkor nem vesz komolyan.

Aki azt mondja, hogy egy Nőnek nem szabad kezdeményezni az üljön otthon és nézze a falat, nekem ez a véleményem.

Ezzel nem rontod el a kapcsolatot, de nem szabad tolakodó lenni, méltósággal kell fogadni ha elutasítanak.

2019. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még hétvége előtt van idő, de biztos nincs annyira felvillanyozva, hogy az esetleges programjai helyett veled legyen.
2019. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van olyan programja, amit nem tud lemondani, de nem tudja hogyan közölje.
2019. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meh.. lekoptatós duma, hagyd a fenébe.

Én férfi vagyok de azt szoktam, hogy megírom, hogy szóljanak majd ha jó lesz és többet nem írok jellemzően, ilyenre nem pazarlunk időt, Te se pazarold..

2019. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy programja van, pont azért hívtam randira, mert még előtte panaszkodott hogy megint csak unatkozni fog hétvégén.
2019. ápr. 24. 21:13
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 28-26 évesek vagyunk, idősebb vagyok nála, lehet ez is zavarja.
2019. ápr. 24. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívj engem. haha :((
2019. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!