Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ez minden magányos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez minden magányos férfi álma?

Figyelt kérdés

Tudom, Móricka meg disznó és makk tipusú a dolog, dehát mindenki képzelje el a következőket.


Állsz az utcán vagy egy megállóban, és egyszer csak megpillantasz egy tetőtől talpig álomszép nőt, olyat, hogy alig bírod róla levenni a tekintetedet. Minden tökéletes rajta, amilyenről mindig is álmodtál.


Miközben őt figyelgeted, jön az újabb meglepetés: egyszer csak bájosan lágy léptekkel elindul feléd az álomhölgy, és mosolyogva megszólít.


"Szia! Úgy látom, hogy engem figyelgetsz. Jó a megérzésem?"


Erre elhebegsz egy "Hát, igent".


Válaszod után angyalian mosolygó arca még ragyogóbbá válik, és így folytatja bársonyosan simogató hangján:


"Ó, hát ne félj, nem ettem még embert! Valahogy érzem, látom rajtad, hogy nagyon szomorú és magányos vagy. Én teljesen együttérzek a férfiakkal, tudom, hogy sokatoknak milyen borzalmasan, szinte reménytelenül nehéz az ismerkedés és a kezdeményezés. Ettől én is nagyon elszomorodom, ahányszor erre gondolok. Sajnos én is egyedül vagyok, és úgy döntöttem, hogy segítek ezen az áldatlan helyzeten, és megpróbálok én magam kezdeményezni, a női megérzéseimre hivatkozva."


Ezután bársonyos kezeivel megsimogatja döbbent és ledermedt arcodat, és így folytatja tovább:


"Ó, hát ne szomorkodj és ne félj kérlek! Most már itt vagyok én, és ha úgy gondolod, akkor megismerkedhetünk egymással."


Te pedig így felelsz szinte sokkos állapotban: "Ó, hát persze, hogyne!"


Ezután kinyújtja feléd mind a két kezecskéjét, és így felel lelkesen: "Hát akkor gyere, menjünk, sétáljunk egyet vagy üljünk le valahova!"


A mese sajnos véget ért, innentől kezdve mindenki továbbgondolhatja kedve szerint az elképzelt tündérmesét. Ugye mindenki aki egyedül van, erre vágyik?


2019. ápr. 25. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
73%
Megkérdezném tőle, hogy mit szed, mert adhatna belőle nekem is. :))
2019. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
Csak most olvasom az előbbieket, látom azóta újabb hozzászólások jöttek.
2019. ápr. 26. 08:03
 23/66 anonim ***** válasza:
70%
Ebből egy remek paródia videót lehetne csinálni, majd küld el a linkjét, ha elkészült. :XD
2019. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
94%
Én egyébként egy szép, de süket-néma és vak nőt szeretnék. :D
2019. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

#18: pontosan ennek a jelküldés dolognak akartam egy nagy pofont adni egy ilyen egyértelmű és kristálytiszta történettel, még azon az áron is, hogy nem reális. Azt ecseteltem, hogy így is lehetne kezdeményezni.


#19: amit írtál, az már egy más szituáció az enyémhez képest. Meg nem vagyok fent a YouTube-on sem.


#23: mi lehetne ebben a paródia? Jó oké, mese, de attól még komoly az elképzelt történet.

2019. ápr. 26. 08:26
 26/66 A kérdező kommentje:
#24: miért? Esetleg annyira csúnyának tartod magad?
2019. ápr. 26. 08:27
 27/66 anonim ***** válasza:
76%
Még talán nem is rossz a megszólítás, de ami utána jön, az sok! Bőven elég egy valamivel megszólítás nőtől. Bár én sosem szólítottam le pasit.
2019. ápr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

#27: értelek, de valahogy így találtam szépnek, kereknek a dolgot.


#11: nem, semmi köze nincs az operetthez. Ez pusztán az én fejemben született meg.

2019. ápr. 26. 08:32
 29/66 anonim ***** válasza:
83%

" olyan jobb szó híján nyers világban élünk, ahol már az ilyen kedves szavak is különlegességszámba mennek, még egy nő szájából is"


Szerinted volt olyan kor, amikor a nők ingyen osztogatták a bókokat idegen férfiaknak, és rájuk vetették magukat? :DD

2019. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
#29: ezen mondjuk elgondolkodtam. Lehet, hogy igazad van :-(
2019. ápr. 26. 08:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!