Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ez minden magányos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez minden magányos férfi álma?

Figyelt kérdés

Tudom, Móricka meg disznó és makk tipusú a dolog, dehát mindenki képzelje el a következőket.


Állsz az utcán vagy egy megállóban, és egyszer csak megpillantasz egy tetőtől talpig álomszép nőt, olyat, hogy alig bírod róla levenni a tekintetedet. Minden tökéletes rajta, amilyenről mindig is álmodtál.


Miközben őt figyelgeted, jön az újabb meglepetés: egyszer csak bájosan lágy léptekkel elindul feléd az álomhölgy, és mosolyogva megszólít.


"Szia! Úgy látom, hogy engem figyelgetsz. Jó a megérzésem?"


Erre elhebegsz egy "Hát, igent".


Válaszod után angyalian mosolygó arca még ragyogóbbá válik, és így folytatja bársonyosan simogató hangján:


"Ó, hát ne félj, nem ettem még embert! Valahogy érzem, látom rajtad, hogy nagyon szomorú és magányos vagy. Én teljesen együttérzek a férfiakkal, tudom, hogy sokatoknak milyen borzalmasan, szinte reménytelenül nehéz az ismerkedés és a kezdeményezés. Ettől én is nagyon elszomorodom, ahányszor erre gondolok. Sajnos én is egyedül vagyok, és úgy döntöttem, hogy segítek ezen az áldatlan helyzeten, és megpróbálok én magam kezdeményezni, a női megérzéseimre hivatkozva."


Ezután bársonyos kezeivel megsimogatja döbbent és ledermedt arcodat, és így folytatja tovább:


"Ó, hát ne szomorkodj és ne félj kérlek! Most már itt vagyok én, és ha úgy gondolod, akkor megismerkedhetünk egymással."


Te pedig így felelsz szinte sokkos állapotban: "Ó, hát persze, hogyne!"


Ezután kinyújtja feléd mind a két kezecskéjét, és így felel lelkesen: "Hát akkor gyere, menjünk, sétáljunk egyet vagy üljünk le valahova!"


A mese sajnos véget ért, innentől kezdve mindenki továbbgondolhatja kedve szerint az elképzelt tündérmesét. Ugye mindenki aki egyedül van, erre vágyik?


2019. ápr. 25. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
Végén meg mondja hogy 20 000 lesz 😂😂😂
2019. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
62%
A "gondoskodó együttérzéssel" az a baj, hogy ha ez az első érzésem egy férfival kapcsolatban, akkor ez is marad. Ezért számít sokat az első benyomás. És a gondoskodó együttérzés nem szeretet, nem szerelem, nem vonzódás, nem szexualitás. A szomszéd nénivel kapcsolatban is lehetek együttérző. Erre nem lehet kapcsolatot építeni.
2019. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
89%

62-es. A szexuális kisugárzás ami dönt az első találkozásnál. Ha ez nincs, akkor marad a szomszéd néni szindróma. Annyira imádom amikor a nők megmagyarázzák hogy valójában semmi nem számít, csak fogjon meg a pasiban valami. Baromság! Ha szexuálisan nem vonz, akkor kuka az egész. Persze a szexualitást felülírhatja elég sok dolog. Én pl. marhára nem foglalkoztam olyan nőkkel, akik nem vonzottak mint nő, hiába voltak kedvesek, segítőkészek.


Sok férfinek tényleg nincs szexuális kisugárzása, és ezen igazából nem sok minden változtat. Ráadásul az ebből kifolyó beidegződések is ott vannak még. Attól hogy valaki teletömi magát kreatinnal és fehérjével, még baromira nem fog jól kinézni. Ja igen, ha még ezt a lécet átugorja, ott van még a következő fokozat, hogy emberileg is legyen értékelhető.

2019. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
86%

". Én pl. marhára nem foglalkoztam olyan nőkkel, akik nem vonzottak mint nő, hiába voltak kedvesek, segítőkészek.

"

Na ez nem mindig igaz. Volt olyan nő, aki egyáltalán nem vonzott amikor először megláttam, sőt. Aztán közös baráti társaság által sokat lógtunk együtt, elkezdtünk beszélgetni megismertem a személyiségét. Egy idő után napi órák hosszat chateltünk, lógtunk együtt és azon kaptam magam, hogy olyan szinten beleszerettem, ahogyan még talán egész életemben senkibe. Ha kedvelsz valakit igazán, az meg tudja szépíteni a külsejét számodra. Ilyen is van. (32/F)

2019. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

#63: Így van. Ezt a szexuális kisugárzást szeretik a nők egyszerűen csak kisugárzásnak, vagy kémiának hívni (mert ugye a nők a férfiakkal ellentétben nem ösztönlények.:D). Ez a belépő, ha ez nincs meg, akkor az összes többi dolog haszontalan, mert legfeljebb a barátzónához lesz elég.


Sokszor olvasom nőktől, hogy nincsenek nagy igényeik, csak legyen a férfi kedves, figyelmes, megbízható, határozott..., a külső meg nem igazán számít, mert neki volt már vékony, macis, sportos barátja is. Olyan is, akit a többiek csúnyának tartottak, de neki mégis tetszett, tehát nem ez alapján válogat. Itt a kulcs szintén a szexuális kisugárzás. Azoknak a férfiaknak volt legalább annyi, ami annak a nőnek megfelelt.

Tehát ha egy fiú/férfi bedől annak, hogy a nők a belső tulajdonságok alapján választanak párt, akkor sikertelen lesz akár annak ellenére is, hogy az összes felsorolt tulajdonsággal rendelkeznek. Ha viszont rendelkezik a megfelelő szexuális kisugárzással, akkor az előbb említett tulajdonságokból párat akár ki is húzhat a listából, mivel akkor is vonzó lesz (persze jó, ha minél több megvan ezekből, de nem feltétel).

Ez az oka annak is, amikor bizonyos nők hajlandóak akár egy bántalmazó kapcsolatban is benne maradni, esetleg újra ás újra ilyenbe keveredni. Nem a önbizalommal/önbecsüléssel van baj, egyszerűen vonzóbbnak találják az ilyen férfiak kisugárzását, mint amennyire tartanak az esetelges bántalmazástól. Nekik is van a környezetükben tucatnyi férfi, aki valóban nőként, egyenlő társként kezelné őket, de azok a férfiak meg nem rendelkeznek ezzel a kisugárzással.


64: Igen, az a nő valószínűleg elsőre nem vonzott, viszont nem is taszított. De volt egy olyan szexuális kisugárzása, ami közelebbről megismerve már megfogott.

2019. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:

Ezek marhára igaz dolgok szerintem is. És a nők valóban baromira értenek ahhoz, hogy ezt a szexuális kisugárzást, pusztán a kinézetet más dolgokkal, fogalmakkal helyettesítsék. De ezzel nem bírálom a nőket, mert mi is ilyenek vagyunk, csak jó lenne, hogyha mindezt nem tagadnák, és nevükön neveznék a dolgokat. Egyszerűen ilyen az ember genetikailag.


Vannak olyan nők, akiknek minden sejtjükből, rezdülésükből árad a nőiesség. És nincs bennük, rajtuk semmi mesterkéltség, mű dolog. Elég, ahogyan megmozdulnak, járnak, olyan bájosan lépkednek, hogy majd elolvadok a látványuktól. Tehát nemcsak az arc szépségéről van itt szó. Nos, az ilyen tüneményes hölgyek ihlették a mesémet. Bár azt még beleszőhettem volna, hogy ez a tündéri nő amiatt ment oda a sráchoz, mert kinézetre helyesnek találta, ez pedig nagyon lényeges dolog.

2019. ápr. 27. 11:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!