Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ez minden magányos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez minden magányos férfi álma?

Figyelt kérdés

Tudom, Móricka meg disznó és makk tipusú a dolog, dehát mindenki képzelje el a következőket.


Állsz az utcán vagy egy megállóban, és egyszer csak megpillantasz egy tetőtől talpig álomszép nőt, olyat, hogy alig bírod róla levenni a tekintetedet. Minden tökéletes rajta, amilyenről mindig is álmodtál.


Miközben őt figyelgeted, jön az újabb meglepetés: egyszer csak bájosan lágy léptekkel elindul feléd az álomhölgy, és mosolyogva megszólít.


"Szia! Úgy látom, hogy engem figyelgetsz. Jó a megérzésem?"


Erre elhebegsz egy "Hát, igent".


Válaszod után angyalian mosolygó arca még ragyogóbbá válik, és így folytatja bársonyosan simogató hangján:


"Ó, hát ne félj, nem ettem még embert! Valahogy érzem, látom rajtad, hogy nagyon szomorú és magányos vagy. Én teljesen együttérzek a férfiakkal, tudom, hogy sokatoknak milyen borzalmasan, szinte reménytelenül nehéz az ismerkedés és a kezdeményezés. Ettől én is nagyon elszomorodom, ahányszor erre gondolok. Sajnos én is egyedül vagyok, és úgy döntöttem, hogy segítek ezen az áldatlan helyzeten, és megpróbálok én magam kezdeményezni, a női megérzéseimre hivatkozva."


Ezután bársonyos kezeivel megsimogatja döbbent és ledermedt arcodat, és így folytatja tovább:


"Ó, hát ne szomorkodj és ne félj kérlek! Most már itt vagyok én, és ha úgy gondolod, akkor megismerkedhetünk egymással."


Te pedig így felelsz szinte sokkos állapotban: "Ó, hát persze, hogyne!"


Ezután kinyújtja feléd mind a két kezecskéjét, és így felel lelkesen: "Hát akkor gyere, menjünk, sétáljunk egyet vagy üljünk le valahova!"


A mese sajnos véget ért, innentől kezdve mindenki továbbgondolhatja kedve szerint az elképzelt tündérmesét. Ugye mindenki aki egyedül van, erre vágyik?


2019. ápr. 25. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
#40: akár így is lehet értelmezni, hogy a nőből előjön a gondoskodó együttérzés.
2019. ápr. 26. 11:20
 42/66 A kérdező kommentje:
Az ember lelkileg ugyanúgy lehet elesett, mint testileg.
2019. ápr. 26. 11:21
 43/66 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meséld el a pszichológusodnak ezt a sztorit, amivel előálltál, jót szórakozna rajta.
2019. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Miért szórakozna ezen egy pszichológus?
2019. ápr. 26. 11:24
 45/66 anonim ***** válasza:
92%

Tudjuk, az álomszép nők mind magányosak, elesett férfiakra vadásznak a buszmegállóban, aztán még ők akarnak segíteni.


A valóság: a szép nők lábai előtt km-es a sor, inkább bezárkóznak a férfiak elől, mert már piszkosul unják azt, hogy egész életükbe mindenki rájuk akar mászni, ki-ki milyen szöveggel. Egy álomszép nőnek van partnere, sőt, ő választja ki a legjobb/legszebb hímet, olyat, amilyet csak megálmodott. Azt tudtad hogy az ilyen nők kb. 14 éves koruk óta folyamatosan foglaltak? Ha meg nem, akkor azért, mert ők éppen egyedülállók akarnak lenni.

Amíg a világ világ, a nőkért folyik a harc, erről szól a gazdagság, a jóképűség, a hatalom. Így működik a természet.

2019. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
21%
36: Nincs olyan, hogy csak egy ember tehet olyan dologról amihez két ember kell! Nekem sincs semmi tapasztalatom 30 felett sem, de nem azért mert nem tettem érte, hanem mert nem volt partnerem ebben, tehát elutasítottak. Havernak jó voltam, egyébnek soha.
2019. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:

#45: ezt én tudom jól. Pont azért írtam, hogy a sötét valóságot elviselhetőbbé tegyem a színes képzelettel.


#46: hát igen, így van ez sajnos. És sokan nem tudják, hogy milyen ez.

2019. ápr. 26. 11:56
 48/66 anonim ***** válasza:
80%
#35: A válaszodból az jött le, mintha a mai fiúknak, férfiaknak könnyebb dolguk lenne társkeresés terén, mint a korábbi generációk tagjainak. Ez szerintem így nem igaz. Megváltoztak a velük szemben támasztott elvárások. Oké, nem kell mamutra vadászni, nem kell éjjel őrizni a barlangot, háborúba se kell menni és viszonylagosan könnyen találhat bárki munkát, ami arra elég, hogy valamilyen szinten fenn tudja tartani magát. Csak ma már ez édeskevés. Van egy rakás olyan feltétel, aminek egy akár 20-30 évvel ezelőtti fiatal férfinak sem kellett még megfelelnie, egy mai 20-30 évesnél pedig alapelvárás.
2019. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező! Az a baj, ahogyan a világunk rohan a veszte felé ( aki nem dugja homokba a fejét, tisztán látja az élet minden területén hogy a visszaszámlálás elindult), így a párkapcsolatok, a társkeresés is extrém rossz irányt vett. Pár év múlva már csak mint tárgyak fogunk létezni, ahol a paraméterek alapján lehet "megvásárolni", majd ha a funkciók nem megfelelőek, akkor pedig eldobni a másikat. Mondjuk már jelenleg is ez megy.


Ami ront a helyzeten az, hogy már alig látnak a fiatalok követendő mintákat, ami meg a populáris trend, az meg nem több mint a profitorientált cégek hasznát szolgáló "iránymutatások". Mégis, honnan tanulná meg egy 16 éves lány hogy milyen nőként élni és viselkedni úgy, hogy a szülei elváltak, a "nevelését" meg az osztálytársai és a szociális média végzi? Aztán felnő valahogy, tele pszichés blokkokkal, vagy pedig gátlásoktól, szabályoktól mentesen. A fiúk hasonlóképpen. Szerinted ezek után mit lehet várni párkapcsolati vagy esetleg családi fronton? Katasztrófa.

2019. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 Diavolino44 ***** válasza:
27%

#46

Nem, igazán kell, hozza két ember, 1 ember kell, 1 férfi! Azért mert a kérdésben felvázolt sztori egy mese. A nők nem fognak kezdeményezni, vagy ha igen akkor attól 20%tol fognak akiknek úgyse gond a társkeresés.

Hiba az on készülékeken van. Az ismerkedés egy tanulási folyamat. A te problémad az, hogy nem tudod, hogy hol akartál el. Ha a végeredmény mindig az, hogy barát-zóna akkor el kell azon gondolkodni, miért. S hogyan tudnál ezen változtatni.


#48, persze értem, az jellemző az itt síró GYIK-és közösségre. Az élet kemény, a nők gonoszak. Igen megváltoztak valamelyest. A külső fontosabb lett. De egy férfi ma is talál magának not. Nem annyit mint egy helyes selyem fiú ez tény, de akkor is lesz miből válogatni. A probléma ott van, hogy az itteni srácok a férfiaktol olyan távol vannak mint Makó Jeruzsálemtől.

Olyan munkád van ami nem jól fizet. Akkor tanulj, gyűjts össze egy minimális összeget, s irány nyugat. A többi csak kifogás. De ti szerettek kifogásokat gyűjteni.

Se kocsim, se lakásom,így olyan csajokkal randizok akiknek van. Nem akarok mindig buszozni

2019. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!